به‌روزرسانی ۳٫۲٫۰ بازی Destiny 2 به زودی عرضه خواهد شد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳

تیم سازنده‌ی بازی Destiny 2 امروز در آخرین پیام خود اعلام کرد که به‌روزرسانی ۳٫۲٫۰ این عنوان به زودی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. ظاهرا تمرکز اصلی سازندگان برای انتشار این به‌روزرسانی، رفع بسیاری از مشکلات است.

همان‌طور که در جریان هستید، فصل تازه‌ی بازی Destiny 2 قرار است تا هفته‌ی دیگر به دست طرفداران برسد. این فصل محتویات جذابی را هم با خود به بازی خواهد آورد که از آن‌ها باید به دو شخصیت به نام‌های Ikora و Mithrax، یک بخش و یک ماموریت تازه اشاره داشت. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که استقبال از این فصل هم همچون فصول گذشته فوق‌العاده باشد.

شرکت بانجی (Bungie) که وظیفه‌ی ساخت بازی Destiny 2 را به عهده داشته است، همیشه پیش از انتشار فصول خود، یک به‌روزرسانی را به منظور رفع ایرادات گوناگون در دسترس قرار می‌دهد. این بار هم قرار است همین اتفاق رخ دهد و تا چند روز آینده شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی ۳٫۲٫۰ خواهیم بود. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، اکثر ایراداتی که توسط هواداران گزارش شده بود، برطرف خواهد شد. ظاهرا مشکلاتی در گیم‌پلی این بازی و به خصوص بخش نبرد تن به تن آن میان بازیکنان به چشم می‌خورد که برخی از طرفداران را کلافه کرده است. حال طرفداران امیدوار هستند که با این به‌روزرسانی بتوانند با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی این اثر بپردازند.

البته به جز مشکلات فوق، نواقص و باگ‌های دیگری هم در سایر بخش‌های بازی Destiny 2 دیده می‌شود که احتمالا آن‌ها هم رفع شوند. متاسفانه تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی تعیین نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق تا قبل از ۷ روز آینده رخ دهد. پس به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

Destiny 2 از سری عناوین مهیج در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس قرار گرفت. قابل ذکر است که دو شرکت بانجی (Bungie) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید