سرورهای بازی Apex Legends هنوز هم مشکل دارند

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

با ورود به فصل ۹ بازی Apex Legends، مشکلات مربوط به سرورهای این عنوان هم بیشتر شد. در روزهای اخیر بسیاری از بازی‌بازان نسبت به این موضوع انتقادهایی داشته‌اند.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Apex Legends به فصل نهم خود رسیده است. به همین مناسبت، محتویات فراوانی هم برای این اثر در دسترس قرار گرفته است که از آن‌ها می‌توان به نقشه، شخصیت و یک بخش تازه اشاره داشت. این فصل با نام Legacy هم‌اکنون برای دانلود در دسترس قرار دارد و نباید به سادگی از آن عبور کرد. قبل از این فصل، ایراداتی در سرورهای این عنوان دیده می‌شد که البته چندان هم چشمگیر نبود. متاسفانه با ورود به فصل ۹، این نواقص چندین برابر شده و بازی‌بازان را حسابی کلافه کرده است.

این ایرادات به گونه‌ای است که بسیاری از هواداران نمی‌توانند به این بازی وارد شوند و همه چیز در بخش Loading برای آن‌ها متوقف می‌شود. در همین راستا، شرکت ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) امروز پیام‌های مختلفی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر و اعلام کرد که از این ایرادات به خوبی آگاه است. اعضای این تیم در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر این مشکلات را برطرف نمایند تا این دسته از بازی‌بازان بار دیگر با خیال راحت قادر به تجربه‌ی بازی باشند. این اتفاق قرار است در قالب یک بهینه‌ساز رخ دهد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار این بهینه‌ساز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی این استودیو باشیم.

با وجود مشکلات گفته شده، فصل نهم با استقبال بی‌نظیری از سوی بازی‌بازان مواجه شده است. به نظر می‌رسد که دو روز قبل، تعداد بازی‌بازان هم‌زمان در استیم و در تمام پلتفرم‌ها به ترتیب به اعداد ۵۰ هزار و ۳۱۳ هزار نفر رسیده است که در نوع خود آمار فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید. فصل ۹ بازی Apex Legends نیز به عنوان پرمحتواترین فصل بازی تا این جای کار معرفی شده است. به همین دلیل است که تیم سازنده سعی دارد تا این رکورد را بار دیگر جابه‌جا کند.

Apex Legends از سری آثار جذاب در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. عرضه‌ی این عنوان برای اولین بار به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد دو استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز به ترتیب در امر تولید و نشر آن نقش داشته‌اند. این عنوان هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن هم در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید