بازی‌بازان Call Of Duty: Warzone برای مدت محدودی Double XP دریافت می‌کنند

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Call Of Duty: Warzone امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی‌بازان از حالا به مدت ۲۴ ساعت می‌توانند در این اثر Double XP دریافت نمایند.

تیم سازنده‌ی بازی Call Of Duty: Warzone به منظور جلب هر چه بیشتر رضایت بازی‌بازان، بارها تصمیم گرفت که امتیازات این عنوان را برای مدت‌های محدود دو برابر کندو همین اتفاق نیز در هر بار رخ داد و معمولا این حرکت با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه می‌شد. حال این کار یک بار دیگر در این بازی اجرا شده است و بازی‌بازان با فعالیت در این اثر، قادر به دریافت پادا‌ش‌ها و امتیازات بیشتری هستند. پس در صورتی که قصد افزایش XPهای خود را در این عنوان دارید، از حالا به مدت یک روز می‌توانید از این فرصت استفاده نمایید.

شرکت سازنده اعلام کرده که این کار را برای تشکر از تمام بازی‌بازان انجام داده است. اعضای این تیم گفته‌اند که حمایت و استقبال افراد برایشان ستودنی بوده است و آن‌ها سزاوار چنین پاداش‌هایی هستند. ضمنا با خبر شدیم که رویداد تازه‌ای برای این بازی در راه است که امکانات فراوانی را با خود به بازی می‌آورد. از این محتویات باید به لباس‌ها، سلاح‌ها و یک بخش تازه اشاره داشت. متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی پیرامون این رویداد منتشر نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده در روزهای پیش رو باشیم.

تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Call Of Duty: Warzone در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر شد و به محبوبیت هم رسید. جالب است بدانید بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز این بازی را تجربه کرده‌اند که آمار فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود. گفتنی است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

چندی پیش هم گفته شد که یک به‌روزرسانی جدید برای این بازی در راه است. ظاهرا بازی‌بازان تصمیم دارند تا تعداد باگ‌ها و گلیچ‌های این اثر را به حداقل برسانند و باید دید که در این زمینه چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Call Of Duty: Warzone، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید