ماد Lady Dimitrescu برای بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Resident Evil 3 Remake در دسترس قرار گرفت و بازی‌بازان می‌توانند شخصیت اصلی را به Lady Dimitrescu تبدیل نمایند. حال باید منتظر ماند و دید که نظر هواداران پیرامون این ماد چه خواهد بود.

مادسازی به نام Raq در گذشته مادهای فراوانی را برای فرنچایز Resident Evil در دسترس قرار داده بود. جدیدترین ماد وی به بازی Resident Evil 3 Remake مربوط می‌شود و انتظار می‌رود که استقبال خوبی هم از آن به عمل بیاید. به وسیله‌ی این ماد، بازی‌بازان قادر هستند تا به عنوان Lady Dimitrescu، یکی از کاراکترهای مشهور نسخه‌ی جدید یعنی Resodent Evil Village، در بازی حضور یافته و به ماجراجویی خود بپردازند. بنابراین در این ماد دیگر خبر از Jill Valentine نخواهد بود.

به گفته‌ی سازنده‌ی ماد، برای طراحی و وارد کردن Lady Dimitrescu به این عنوان زحمت زیادی کشیده شده است. همچنین وی برای حالات چهره‌ی این کاراکتر و لباس او نیز تلاش فراوانی کرده است. به گفته‌ی برخی از بازی‌بازان، منطقی بود که Lady Dimitrescu جایگزین Nemesis در این اثر شود، اما باز هم می‌توان از این ماد استفاده کرد و لذت برد. دریافت این ماد از طریق وب‌سایت‌هایی با این موضوع امکان‌پذیر خواهد بود. ضمنا بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه باشد.

اگر از طرفداران فرنچایز Resident Evil باشید، حتما می‌دانید که یکی از ماندگار و جذاب‌ترین نسخه‌های آن Resident Evil 3 نام دارد. به همین دلیل است که نسخه‌ بازسازی شده‌ی آن با نام Resident Evil 3 Remake اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. به نقل از بازی‌بازان، همه چیز در این اثر بهتر شده است و اکنون آن‌ها با کیفیت بیشتری مواجه هستند. گفتنی است که شرکت کپکام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

حال در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Resident Evil 3 Remake هستید، ماد گفته شده را به هیچ وجه از دست ندهید. این عنوان در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

11
4
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید