یک شخصیت جدید به بازی Skullgirls 2nd Encore اضافه می‌شود

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴

یک شخصیت جدید به نام Umbrella قرار است تا امسال به عنوان بخشی از فصل ۱ این بازی به عنوان Skullgirls 2nd Encore بپیوندد.

استودیوی توسعه دهنده‌ی این عنوان، هیدن ورایبل (Hidden Variable) و ناشر آن، شرکت آتمن گیمز (Autumn Games)، به صورت رسمی اعلام کردند که بازی Skullgirls 2nd Encore یک شخصیت جدید دریافت خواهد کرد. اینطور که مشخص است نام این شخضیت جدید Umbrella می‌باشد و بخشی از Season 1 Pass بازی به شمار می‌رود. این کاراکتر جدید قرار است تا در سال ۲۰۲۱ منتشر شود و همچنین برای نسخه‌های موبایل این بازی نیز عرضه خواهد شد و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

استودیوی Hidden Variable می‌گوید که شخصیت Umbrella هنوز در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد، اما سازندگان می‌خواستند تا جزئیاتی درباره‌ی نحوه و سبک بازی این کاراکتر به اشتراک بگذارند. Umbrella سلاح زنده‌ای به نام Hungern دارد که در بیشتر حملات خود از آن استفاده می‌کند. Hungern مکانیک جالبی دارد و در حقیقت با پیشرفت در مسابقات یا بعد از انجام یک سری اقدامات خاص در بازی، گرسنه و گرسنه‌تر می شود. همچنین سطح گرسنگی وی نوسان دارد و بر حملات وی تأثیر گذار خواهد بود.

Hungern در واقع دارای سه حالت گرسنگی متفاوت به نام‌های، گرسنگی، پرخوری و بسیار گرسنه است. وقتی که وی تنها گرسنه است، حملات معمولی شخصیت Umbrella کندتر می‌گردد، اما حملات و حرکاتی که حریفان را می‌بلعد، قوی‌تر ظاهر خواهند شد. حالت پرخوری و بیش از حد پر، به نوعی یک پاداش حساب خواهد شد و باعث می‌گردد که این موجود بتواند با بالا آوردن غذای زیادی و اضافی که بلعیده، در حملات شما اثر بهتری داشه باشد. حالت بسیار گرسنه در حقیقت میانگین دو حالت قبلی به حساب می‌رود چرا که در این وضعیت وی به شدت عصبانی و خشمگین خواهد بود، اما همچنان گرسنه نیز هست که هم اثری مثبت و هم منفی به شمار می‌رود.

نکته‌ی جالب اینجاست که در واقع حالت بسیار گرسنه یک وضعیت چالشی به حساب می‌رود و به بازی‌بازانی که بتوانند این حالت را حفظ کنند، پاداش داده می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد کنترل شخصیت Umbrella تا حدودی به مدیریت نیز نیاز دارد.

در حال حاضر، دارندگان Season 1 Pass می‌توانند نسخه‌ی ابتدایی Umbrella را برای مدت ۲ ماه، در مدتی که این شخصیت هنوز در مراحل اولیه توسعه است، تجربه نمایند. اینطور که به نظر می‌آید در سه ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی توسعه‌ی این شخصیت به اتمام خواهد رسید و بعد از آن فرآیندهای تنظیم مکانیک‌های آن در محیط بازی و بالانس کردن این شخصیت با گیم‌پلی این عنوان در اولویت قرار خواهند گرفت.

شخصیت Umbrella قرار است تا در ربع پایانی سال جاری میلادی به صورت رسمی عرضه شود و همچنین یک حالت داستانی جدید نیز به همراه خود به بازی Skullgirls 2nd Encore می‌آورد.

عنوان Skullgirls 2nd Encore هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ویتا، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تا به حال این عنوان را تجربه نموده‌اید؟ تجربیات خود را از این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

2
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید