مدت زمان گیم‌پلی بازی Biomutant اعلام شد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۶

کمتر از سه‌ هفته‌ی دیگر تا انتشار بازی Biomutant باقی مانده است. در طول هفته‌های اخیر، اطلاعات و تریلرهای جدیدی از این بازی منتشر شده‌اند. در همین راستا، به‌تازگی کارگردان این بازی در خصوص مدت‌ زمان گیم‌پلی آن صحبت کرده است.

آقای استفان لیونگ‌کویست (Stefan Ljungqvist)، کارگردان عنوان Biomuant از استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101)، در مصاحبه‌ی اخیر خود در خصوص مدت زمان این بازی توضیحاتی را ارائه داد. به گفته‌ی وی، در صورتی که بازی‌بازان تنها ماموریت‌های اصلی را انجام دهند از ماموریت‌های جانبی، اکتشاف در محیط و دیالوگ‌ها صرف نظر کنند، مدت زمان بازی بین ۱۲ الی ۱۵ ساعت خواهد بود. اما در صورتی که بازی‌بازان بخواهند همه‌ی قسمت‌ها و چالش‌های بازی را انجام دهند، این اثر بیش از ۶۵ ساعت محتوا را ارائه خواهد داد.

کارگردان بازی Biomutant در این باره گفت:

برآورد ما از مدت زمان بازی Bimutant حدود ۱۲ الی ۱۵ ساعت است. البته این برای حالتی است که شما تنها ماموریت‌های اصلی را انجام دهید و از انجام ماموریت‌های جانبی، اکتشاف در محیط و دیالوگ‌ها صرف نظر کنید. از طرف دیگر اگر بخواهید همه‌ی بخش‌ها و موارد مختلف بازی را انجام دهید، حدود ۶۵ ساعت گیم‌پلی در انتظار شماست. البته این مورد به بازی‌باز و نوع انجام بازی بستگی دارد.

بازی اکشن نقش‌آفرینی و جهان باز Biomutant در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ می ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

19
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید