تریلر جدید Back 4 Blood مکانیک جدید گیم‌پلی این بازی را نشان می‌دهد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱

اگرچه بازی مورد انتظار Back 4 Blood تا ماه اکتبر تاخیر خورده است، اما این دلیل نمی‌شود که توسعه‌دهندگان اطلاعات جدیدی را از ساخته‌ی خود منتشر نکنند. استودیوی ترتل راک (Turtle Rock Studios) اخیراً با انتشار یک تریلر گیم‌پلی جدید، یکی از مکانیک‌های جالب این عنوان را معرفی کرده است.

به طور ساده، توسعه‌دهندگان یک هوش مصنوعی پیشرفته به نام «Game Director» طراحی کرده‌اند که با بازی کردن کارت‌های مختلف که نحوه‌ی به انجام رسیدن ماموریت را تغییر می‌دهند، از تکراری شدن بازی جلوگیری کرده و تجربه‌ای منحصر به فرد را در هر ماموریت رقم می‌زند.

در ابتدای هر ماموریت، پس از این‌که Game Director کارت‌های خود را بازی کرد، بازی‌بازان نیز می‌توانند کارت‌های مخصوص خود را بازی کنند؛ ارائه دادن Buff‌های مختلف مثل میزان آسیب بخشی از ویژگی‌های این کارت‌ها هستند.

علاوه بر این، کار‌ت‌ها به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا تیم خود را مناسب نیاز‌های خود شخصی سازی کنند. همچنین با توجه به جوایز در نظر گرفته شده برای اتمام مراحل مانند پوسته‌های شخصیت‌ها، سلاح‌ها و کارت‌های جدید، بازی‌بازان به تکرار ماموریت‌ها تشویق خواهند شد. برای آشنایی بیشتر با این مکانیک و همچنین مشاهده‌ی گیم‌پلی جدید Back 4 Blood که همچنان فوق العاده به نظر می‌رسد، شما را به تماشای تریلر جدید بازی دعوت می‌کنیم.

بازی Back 4 Blood در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۰ (۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های خانگی نسل هشتم و نهم و پلتفرمر رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

17
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید