حجم بازی Mass Effect: Legendary Edition مشخص شد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

همان‌طور که در جریان هستید، این روزها اخبار زیادی پیرامون بازی Mass Effect: Legendary Edition منتشر می‌شود. امروز هم حجم این بازی از سوی تیم سازنده مشخص شد و آگاه شدیم که مقدار آن نسبتا زیاد خواهد بود.

تنها یک هفته تا انتشار بازی Mass Effect: Legendary Edition باقی مانده است و بسیاری از هواداران مشتاق هستند تا از جزئیات دیگر این اثر نیز با خبر شوند. هواداران برای تجربه‌ی این عنوان مشتاق هستند و آن را یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال می‌دانند. در همین راستا، امروز تیم سازنده اطلاعاتی را پیرامون حجم این بازی منتشر کرد و سپس این خبر به صورت رسمی در حساب رسمی توییتر PlayStation Game Size نیز در دسترس قرار گرفت.

به نظر می‌رسد که حجم بازی Mass Effect: Legendary Edition بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ تقریبا ۸۰ گیگابایت خواهد بود که نسبتا زیاد است. این در حالی است که استودیوی سازنده از انتشار چند به‌روزرسانی حجیم در آینده برای این عنوان خبر داده است. برای درک بهتر حجم این بازی، گفتنی است که نسخه‌های مربوط به پلی‌استیشن ۳ این فرنچایز تنها در حدود ۷، ۱۲ و ۱۴ گیگابایت بوده‌اند. فراموش نکنید که به‌روزرسانی روز اول نیز برای این نسخه در دسترس قرار خواهد گرفت.

با این حال، بسیاری از هواداران مشکلی با این موضوع ندارند و بی‌صبرانه در انتظار عرضه‌ی این اثر جذاب هستند. شما در این بازی اکشن و نقش‌آفرینی باید هدایت کاراکتر لخواه خود را به دست گرفته و مانند نسخه‌های قبلی، مبارزات جذابی با دشمنان خود داشته باشید. بد نیست بدانید که دو شرکت بایوور (BioWare) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارند. دیروز هم مطلع شدیم که تفاوت قابل توجهی در نحوه‌ی اجرای این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس وجود خواهد داشت.

بازی Mass Effect: Legendary Edition قرار است در تاریخ ۲۴ اردییبهشت ۱۴۰۰ (۱۴ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

10
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید