اطلاعاتی از دنباله‌ی بازی Judgment فاش شد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

اخیراً در فروشگاه پلی‌استیشن، اطلاعاتی از دنباله‌ی بازی Judgment فاش شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی Lost Judgment نام دارد.

چندی پیش شرکت سگا (SEGA) رسماً اعلام کرد که در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۷ مه) یک معرفی مرتبط با آی‌پی Judgment خواهد داشت. ظاهراً این معرفی به نسخه‌ی دوم بازی مذکور ارتباط دارد. در همین حال، به‌تازگی اطلاعاتی از این بازی در فروشگاه پلی‌استیشن منتشر شده است. تصویر فاش شده در فروشگاه پلی‌استیشن نشان می‌دهد که ظاهراً دنباله‌ی بازی مذکور، Lost Judgment نام دارد. طبق اطلاعات فاش شده، این بازی در تاریخ سوم مهر ۱۴۰۰ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱) در ژاپن بر روی کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم عرضه شود. همچنین این بازی دارای یک نسخه‌ی استاندارد و دیلاکس است. نسخه‌ی دیلاکس شامل یک سیزن پس خواهد بود و امکان سه روز دسترسی زودتر به تجربه‌ی بازی را فراهم می‌کند.

تصویر منتشر شده از بازی Lost Judgment در فروشگاه پلی‌استیشن

دنباله‌ی بازی Judgment امروز و در ساعت ۱۸:۳۰ به صورت رسمی معرفی خواهد شد. چندی پیش نسخه‌ی اول و بهبودیافته‌ی این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و استیدیا منتشر شد. استودیوی ریو گا گوتوکو (Ryu Ga Gotoku)، سازنده‌ی سری Yakuza، توسعه‌دهنده‌ی آی‌پی Judgment به شمار می‌رود.

8
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید