به‌روزرسانی ۱٫۳٫۱ بازی Immortals Fenyx Rising منتشر شد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که در روزهای اخیر از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای بازی Immortals Fenyx Rising خبر داده بود، امروز دست به کار شد و آن را عرضه کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، جزئیاتی از این به‌روزرسانی هم منتشر شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، Immortals Fenyx Rising یکی از عناوین برتر و جذاب شرکت یوبی‌سافت در سال گذشته بود. اکنون این تیم در حال پشتیبانی خوب خود از این اثر است و هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. توسعه‌ی یک بسته الحاقی بزرگ به نام The Lost Gods نیز اکنون در دستور کار قرار دارد. به گفته‌ی تیم سازنده، این بسته تحولات عظیمی را در بازی به وجود خواهد آورد و آن‌ها امیدوار هستند تا بتوانند رضایت بازی‌بازان را بیش از پیش جلب نمایند.

از بسته الحاقی پیش روی بازی Immortals Fenyx Rising که بگذریم، شرکت یوبی‌سافت امروز به‌روزرسانی دیگری را برای آن عرضه کرد. ظاهرا این بازی با تمام جذابیت‌ها، باز هم مشکلاتی در خود دارد و این موضوع هواداران را بسیار کلافه کرده است. در همین راستا، به‌روزرسانی جدید این عنوان تا حد زیادی این مشکلات و ایرادات را برطرف می‌کند. باگ‌های نسبتا زیادی هم در گیم‌پلی بازی وجود داشتند و حال با این به‌روزرسانی به حداقل رسیده‌اند.

گفتنی است که در روزهای اخیر پیام‌های زیادی مبنی بر ضعیف شدن قدرت‌ها و مهارت‌های شخصیت اصلی بازی Immortals Fenyx Rising از سوی طرفداران برای تیم سازنده فرستاده شده بود. از این مهارت‌ها باید به Dash یا حرکت سریع اشاره داشت که متاسفانه قدرت و سرعت سابق را پس از عرضه‌ی آخرین به‌روزرسانی از دست داد. یوبی‌سافت هم اعلام کرد که از این قضیه به صورت کامل آگاهی دارد. حال با عرضه‌ی به‌روزرسانی ذکر شده، هواداران مجددا قادر هستند تا از این مهارت در جریان مبارزات خود بهره ببرند. البته این به‌روزرسانی به سایر مهارت‌های بازی نیز مربوط می‌شود، اما تقاضا برای برطرف کردن Dash بسیار بیشتر بود.

Immortals Fenyx Rising از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به دست افراد رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. شما در این عنوان باید هدایت شخصیتی قدرتمند را به دست گرفته و برای خدایان مختلفی مبارزه کنید تا پس از مدتی به یک قهرمان در نزد مردم تبدیل شوید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این ژانرها هستید، Immortals Fenyx Rising را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که استودیوی یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و انتشار آن را به عهده داشته است.

بازی Immortals Fenyx Rising در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید