سلاح جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفت

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰

بازی Call of Duty Black Ops Cold War دارای تفنگ Rifle جدیدی با ظاهری مشابه به سلاح‌هایی از آینده با قدرت بسیار مناسب است.

این سلاح جدید CARV.2 نام دارد که از طریق به انجام رساندن چالش‌هایی در بازی در دسترس قرار می‌گیرد.  تفنگ جدید Carv.2 یک تفنگ تاکتیکی است که در آخرین به‌روزرسانی همراه با چندین محتوای جدیدی منتشر شده است. به عنوان یکی از جدیدترین سلاح‌ها در این سری، قطعا برای طرفداران بسیار سلاح جذابی خواهد بود. این اسلحه به عنوان یک تفنگ تاکتیکی برای Call of Duty معرفی شده است.

اسلحه CARV.2 برای مبارزه در فواصل متوسط بسیار موثر است، اما می‌تواند برای برخی نبردهای راه دور نیز استفاده شود. طراحی این اسلحه یادآور سلاح‌های بازی F.E.A.R است. در مورد چالش، بازی‌بازان باید بهترین مهارت تاکتیکی خود را ارائه دهند. برای باز کردن این سلاح جدید، بازی‌بازان باید باید دو Rapid Kill را در ۲۰ بازی مختلف اجرا کنند.

قضاوت قدرت این سلاح هم اکنون بسیار سخت است، اما بسیاری از طرفداران تا کنون تجربه‌ای مثبت با اسلحه دارند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این سلاح در این بازی ماندگار می‌شود یا بعد از مدتی مانند برخی سلاح‌های دیگر از بازی محو خواهد شد.

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید