Halo The Master Chief Collection بر روی رایانه‌های شخصی بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز دارد

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷

از زمان عرضه‌ی Halo The Master Chief Collection بر روی رایانه‌های شخصی بیش از یک سال و نیم می‌گذرد. طبق آمار جدید ارائه شده، این کالکشن بر روی رایانه‌های شخصی بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرده است.

خانم شنون لوفتیس (Shannon Loftis)، مدیر کل بخش انتشارات جهانی بازی‌های مایکروسافت، در مصاحبه‌ی اخیر خود با PCGamesN تایید کرد که Halo The Master Chief Collection از زمان انتشار تا به حال بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز را بر روی رایانه‌های شخصی ثبت کرده است. وی همچنین افزود اغلب این بازی‌بازان جزو افراد تازه وارد به سری Halo هستند.

ما به نوعی به طور مستمر و سیستماتیک توانایی توسعه‌ی بازی را برای رایانه‌های شخصی گسترش داده‌ایم. این امر با فرنچایزهای موجود و اثبات شده و همچنین با افزودن استودیوهای درخشان که روی بازی‌های رایانه‌های شخصی تمرکز دارند، بدست آمده است.

به طور مثال ما در سال ۲۰۱۹ مجموعه‌ی Halo The Master Chief Collection را برای استیم منتشر کردیم. از زمان عرضه‌ی این کالکشن روی استیم و فروشگاه مایکروسافت، بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز آن را تجربه کرده‌اند که اغلب آن‌ها بازی‌بازان جدید محسوب می‌شوند. با انتشار این عنوان روی استیم، گیم پس و فروشگاه مایکروسافت توانستیم بازی‌بازان بیشتر و جدیدی را به مجموعه‌‌ی Halo معرفی کنیم.

بدون شک انتشار Halo The Master Chief Collection روی سرویس Game Pass نقشی اساسی در ثبت این تعداد از بازی‌بازان روی رایانه‌های شخصی داشته است. از همه مهم‌تر، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز از آن برای آشنایی بیشتر با جامعه‌ی بازی‌بازان رایانه شخصی و درک نیازهای آن‌ها پیش از انتشار بازی مورد انتظار Halo Infinite استفاده کرده است.

بازی Halo Infinite در پاییز امسال برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. چندی پیش تایید شد که این بازی از قابلیت CrossPlay میان کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند.

19
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید