بازی Diablo Immortal امسال بر روی گوشی‌های هوشمند منتشر می‌شود

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) که در گذشته به معرفی بازی Diablo Immortal پرداخته بود، امروز اطلاعاتی از انتشار آن را در دسترس قرار داد.

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت پس از مدت‌ها قصد دارد تا با دست پر به نزد بازی‌بازان بازگردد. چندی پیش رویدادی برای این شرکت برگزار شد و طی آن مطلع شدیم که بازی‌های تازه و یا بازسازی شده‌ای در راه است. به طور کلی ۲۰۲۱ می‌تواند سال بسیار خوبی برای دوستداران این شرکت و به خصوص فرنچایز Diablo باشد. بدون شک این دسته از افراد از بازی‌های تازه‌ی مربوط به این سری لذت خواهند برد.

حال به نظر می‌رسد که نسخه‌ی دیگری از سری Diablo با نام Diablo Immortal در راه است. بلیزارد این بار در تلاش است تا اثری را بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دهد و به مرور زمان، آن را به محبوبیت برساند. ظاهرا این بازی برای دانلود رایگان خواهد بود و تنها برای دستیابی به برخی از ویژگی‌ها و آیتم‌ها باید مبلغی را بپردازید. ضمنا تیم سازنده می‌خواهد نسخه‌ی آلفای این بازی را عرضه کند تا از واکنش‌های هواداران آگاه شود.

استودیوی سازنده اعلام کرده است که بازی Diablo Immortal در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار خواهد گرفت. ضمنا آن‌ها طی روزهای آینده، پرسش و پاسخی را در فضای مجازی راه‌اندازی می‌کنند و به سوالات طرفداران پیرامون این بازی و یا سایر نسخه‌های فرنچایز Diablo پاسخ خواهند داد.

یکی دیگر از نسخه‌های موردانتظار از این فرنچایز، Diablo 2: Resurrected است که آن هم امسال بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی از کنسول‌های منتشر خواهد شد. در مجموع باید منتظر ماند و دید که این استودیو در این زمینه چه خواهد کرد. پس در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون بازی Diablo Immortal، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

11
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید