بازی جهان‌باز V Rising معرفی شد

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶

استودیوی سازنده‌ی بازی V Rising امروز در خبر خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این اثر در دسترس قرار گرفته است.

استودیوی استانلاک (Stunlock) وظیفه‌ی تولید بازی V Rising را به عهده دارد و در نهایت باید دید که در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت. سبک این بازی به صورت جهان‌باز و بقا است و به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شود که عده‌ی زیادی از آن استقبال کنند. این عنوان در جهانی مملو از ومپایرها جریان دارد شما نیز یکی از آن‌ها هستید. فعلا تاریخ دقیقی برای نشر این بازی مشخص نیست، اما گفته می‌شود که نسخه‌ی بتای آن اواخر امسال عرضه خواهد شد تا تیم سازنده از واکنش برخی از بازی‌بازان با خبر شوند. به مناسبت معرفی این بازی، ویدئویی هم در دسترس قرار گرفته است که جزئیات مربوط به آن را تا حدی به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که در جریان هستید، خون نیاز هر ومپایری است. در این بازی نیز شما در نقش یکی از آن‌ها حضور پیدا می‌کنید و باید به دنبال شکار انسان‌های زیادی باشید. همچنین قادر هستید تا قلعه‌ی خود را بسازید و نسبت به شخصی‌سازی آن اقدام نمایید که این یکی از خصوصیات جذاب بازی به حساب می‌آید. سازندگان برای این عنوان از سیستم مبارزات جالبی استفاده کرده‌اند تا بازی‌بازان را حسابی سرگرم کنند. John Ilvas که یکی از اعضای تیم سازنده است، در مصاحبه‌ای در مورد این بازی اعلام کرد:

تیم ما برای ساخت بازی V Rising از عناوین ترسناک و بقای مختلفی الهام گرفت. همچنین ما از نسخه‌های مختلف Castlevania نیز الهام گرفتیم و برخی از جزئیات آن را می‌توانید در اثرمان مشاهده نمایید. این بازی جدال انسان‌ها و ومپایرها است و در جریان بازی، نبرد میان این دو به اوج خود می‌رسد. قصد داریم که بازی‌بازان تجربه‌ای فراموش نشدنی و فوق‌العاده را داشته باشند و از تجربه‌ی V Rising لذت ببرند. به آن‌ها امکانات بی‌شماری از جمله ساخت قلعه را هم داده‌ایم. V Rising تا این لحظه بزرگ‌ترین پروژه‌ی ما بوده است و امیدوار هستیم که در آن سربلند باشیم.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نخستین ویدئو از بازی V Rising در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را مشاهده و دریافت کنید. این عنوان قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود و فعلا از نسخه‌ی کنسولی آن خبری در دست نیست.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید