الکترونیک آرتس استودیوی سازنده‌ی سری Super Mega Baseball را خریداری کرد

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به صورت رسمی از خرید استودیوی کانادایی متال‌هد سافتور (Metalhead Software) خبر داد. این استودیو سازنده‌ی سری بازی‌های Super Mega Baseball به شمار می‌رود.

طبق این قرارداد، برند EA Sports از الکترونیک آرتس و منال‌هد سافتور با همکاری یکدیگر بر روی گسترش فرنچایز Super Mega Baseball و همچنین توسعه‌ی بازی‌های ورزشی جدید کار خواهند کرد. کام وبر (Cam Weber)، معاون اجرایی و مدیر کل برند EA Sports، در این خصوص گفت:

همه‌ی ما از طرفداران و بازی‌بازان مجموعه‌ی Super Mega Baseball هستیم و مدت‌هاست که کار تیم متال‌هد سافتور را تحسین می‌کنیم. این مجموعه یک فرنچایز محبوب و دوست‌داشتنی در میان گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های ورزشی است. این فرنچایز با ایجاد تعادل، عمق گیم‌پلی بالا و سبک منحصر به فرد خود در ارائه‌ی محتوا، یک اثر سرگرم‌کننده را ارائه می‌‎دهد. ما مشتاقانه به دنبال پشتیبانی و سرمایه‌گذاری در این تیم هستیم تا بتوانند به توسعه‌ی بازی‌های جدید و شگفت‌انگیزی که طرفداران را در سراسر جهان به هیجان می‌آورد، ادامه دهند. EA Sports همچنان به دنبال گسترش خود است و ما از ساخت تجربه‌های تعاملی و منحصر به فرد ورزشی بسیار هیجان‌زده هستیم.

همچنین اسکات دریدر (Scott Drader)، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی متال‌هد سافتور، در خصوص اضافه شدن این استودیو به الکترونیک آرتس گفت:

تیم ما در طول این سال‌ها به سختی تلاش کرده است تا فرمولی مناسبی را ارائه دهد که یک سبک منحصر به فرد را با گیم‌پلی عمیق و نوآورانه‌ی بخش Co-OP و چندنفره ترکیب کند. ما بسیار خوشحال هستیم که می‌توانیم از قدرت الکترونیک آرتس برای جذب مخاطبان بیشتر و انجام اقدامات جاه‌طلبانه در توسعه‌ی پروژه‌های آینده‌ی خود استفاده کنیم.

4
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید