تریلر زمان عرضه‌ی فصل اول بازی Destruction AllStars منتشر شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹

تیم سازنده‌ی بازی Destruction AllStars همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز نخستین فصل این عنوان با محتویات فراوان را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین ویدئوی زمان عرضه‌ی این فصل نیز در دسترس قرار گرفته است.

امروز فصل نخست بازی Destruction AllStars در دسترس قرار گرفت که از ویژگی‌های آن باید به کاراکتری به نام Alba اشاره داشت. به این ترتیب، بازی‌بازان از این پس قادر هستند تا به انتخاب این کاراکتر پرداخته و رقابت‌های نفس‌گیری را تجربه نمایند. ضمنا رویداد تازه‌ای هم در بازی برگزار شده است که در صورت پیروزی در آن، پاداش‌ها و امتیازات بی‌شماری را دریافت خواهید کرد. همچنین سطح شما در بازی بالاتر خواهد رفت.

علاوه‌بر موارد بالا، بیشتر از ۱۰۰ آیتم تازه به بازی اضافه شده است که در جریان گیم‌پلی قابل مشاهده و استفاده خواهد بود. از دیگر امکانات موجود در این فصل جذاب باید لباس‌هایی را برای دیگر شخصیت‌ها نام برد که در مجموع کمک زیادی به تنوع بازی می‌کند. به گفته‌ی تیم سازنده، این تازه شروع پشتیبانی است و هواداران در آینده اخبار خوب دیگری را هم خواهند شنید. حال باید صبر کرد. دید که این تیم برای این اثر چه برنامه‌هایی خواهد داشت. ضمنا این فصصل Hotshots نام دارد و دریافت آن برای تمام طرفداران ممکن است.

Destruction AllStars از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و مسابقه‌ای است که در آن باید شخصیت دلخواه خود را انتخاب کنید. سپس در قالب حالت‌های گوناگون، رقابت‌های جالبی را با دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان برگزار خواهید کرد. در این رقابت‌ها می‌توانید خودرویی را برگزیده و دیگر خودروها را از بین ببرید تا در نهایت به تنها فرد موجود در نقششه تبدیل شوید. بسیاری از منتقدان از ایده‌های این بازی استقبال کرده‌ و آینده‌ی خوبی را برای آن متصور هستند. Destruction AllStars در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است. قابل ذکر است که دو شرکت لوسید گیمز (Lucid Games) و سونی به ترتیب در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند.

در پایان می‌توانید تریلر زمان انتشار فصل ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

10
2
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید