شایعه: The Last of Us Remake یک ارتقای گرافیکی ساده نخواهد بود

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که The Last of Us Remake یک ارتقای گرافیکی ساده از نظر رزولوشن و بهبود عملکرد نخواهد بود. ظاهراً این نسخه از ویژگی‌های بیشتری برخوردار است.

Game Reactor که در گذشته یک منبع قابل اعتماد به شمار می‌رفت، اخیراً در گزارشی ادعا کرده است که بازی The Last of Us Remake مانند یک ریمستر از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ نخواهد بود. به گفته‌ی این منبع، بازسازی عنوان مذکور از قدرت کنسول پلی‌استیشن ۵ و از ویژگی‌ها و مزایای موتور بازی The Last of Us Part 2 استفاده می‌کند. این منبع می‌گوید علاوه بر بخش بصری، برخی از موارد نامشخص نیز در این بازسازی بهبود یافته‌اند.

بازی The Last of Us Remake هنوز به صورت رسمی از سوی سونی معرفی نشده است، اما طبق گزارش منابع معتبر این بازی در دست توسعه قرار دارد. ماه گذشته جیسون شرایر از خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی این خبر را اعلام کرده بود. به گفته‌ی شرایر، این بازی توسط استودیوی ناتی داگ در دست توسعه قرار دارد و این در حالی است که سایر پروژه‌های استودیوی مذکور ظاهراً در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارند. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده این بازی به صورت رسمی معرفی شود.

42
9
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید