به‌روزرسان آینده‌ی Call of Duty: Warzone به رفع گلیچ دسترسی به مناطق غیر مجاز می‌پردازد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

پس از انتشار به‌روزرسان فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone، بازی‌بازان نقاط مختلفی را در نقشه شناسایی کردند که می‌توانند برای دسترسی به فضاهایی که معمولاً خارج از محدوده‌ی مجاز هستند، مورد استفاده قرار گیرند.

با این حال استودیوی پشتیبان بازی Call of Duty: Warzone یعنی ریون سافتور (Raven SoftWare) چندین مورد از این مشکلات را در پچ منتشر شده‌ی هفته‌ی گذشته برطرف کرد اما بر اساس گزارش بازی‌بازان، همچنان این گلیچ‌ها در نقاط مختلف نقشه وجود دارند و برخی از بازی‌بازان سودجو به دنبال پیدا کردن آن هستند. با این حال به گفته‌ی شرکت اکتیویژن (َActivision)، بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال استفاده‌ی گسترده از این گلیچ هستند و استودیوی ریون سافتور در حال بررسی این مسئله است. این استودیو اعتقاد دارد گلیچ به وجود آمده به دلیل درگیری بخش نرم‌افزاری بازی با عملکرد برخی از نرم‌افزارهای ضد ویروس رخ می‌دهد.

بازی بتل‌رویال و آنلاین Call of Duty: Warzone اکنون مخاطبان بسیار زیادی دارد. تعداد بازی‌بازان این عنوان اخیرا از ۱۰۰ میلیون نفر گذشته و استودیوی ریون سافتور با استخدام افراد زیادی قصد دارد پشتیبانی از این محصول را تا حد زیادی ارتقا دهد. البته استودیوی ریون سافتور تنها پشتیبان بازی Call of Duty: Warzone نخواهد بود؛ چرا که شرکت اکتیویژن اعضای استودیوی تویز فور باب (Toys for Bob) که سازندگان آثاری چون Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Spyro Reignited Trilogy به شمار می‌آیند را مامور به پشتیبانی بیشتر از بازی Call of Duty: Warzone کرده است.

اخیرا گزارش‌های مالی منتشر شده نشان دادند که بیش از سه چهارم درآمد شرکت اکتیویژن از سری محبوب Call of Duty به دست آمده؛ از همین رو این شرکت تقریبا تمام استودیوهای خود را مشغول کار بر روی این سری کرده است. سه استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer) و تری‌آرک (Treyarch) سال‌هاست که به صورت چرخشی به توسعه‌ی نسخه‌های مختلف Call of Duty می‌پردازند و استودیوهای جانبی دیگر به مانند دیمن‌ور (Demonware)، بی‌ناکس (Beenox)، های‌ مون (High Moon) و اکتیویژن شانگهای (Activision Shanghai) وظیفه‌ی همکاری و پشتیبانی را عهده‌دار هستند.

بازی بتل‌رویال و آنلاین Call of Duty: Warzone به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

2
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید