به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Returnal منتشر شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷

استودیوی سازنده‌ی بازی Returnal همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد. همچین جزئیاتی از این به‌روزرسانی نیز عرضه شده است.

استودیوی هاوس‌مارک (Housemarque) که وظیفه‌ی ساخت بازی Returnal را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید این اثر هم‌اکنون عرضه شده است. از ویژگی‌های موجود در این به‌روزرسانی باید به رفع بسیاری از ایرادات و باگ‌ها اشاره داشت. ظاهرا در روزهای اخیر مشکلات عجیبی در این بازی به چشم خورده است و به همین دلیل، هواداران تقاصای رفع آن‌ها را از تیم سازنده داشته‌اند. حال این افراد می‌توانند با خیال راحت‌تری بازی را ادامه دهند. البته این بازی شاید هنوز هم نواقص دیگری در خود داشته باشد. هاوس‌مارک در همین زمینه اعلام کرده است که سایر ایرادات بازی Returnal در آینده و در قالب به‌روزرسانی‌های بعدی برطرف خواهد شد.

خصوصیات این به‌روزرسانی به همین جا ختم نمی‌شود و تیم سازنده چند آیتم تازه را هم به بازی اضافه کرده است. به نظر می‌رسد که سازندگان برنامه‌های جدی و منظمی را برای پشتییبانی از این اثر در نظر گرفته است و در آینده نیز باید شاهد اخبار خوبی از سوی آن‌ها باشیم. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Returnal هستید، این به‌روزرسانی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

Returnal از سری عناوین تیراندازی و روگ‌لایک به صورت سوم‌شخص است که تنها چند روز قبل به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت. در این بازی باید هدایت شخصیتی کنجکاو را به دست گرفته و در جهانی ناشناخته، ماجراجویی هیجان‌انگیزی را تجربه نمایید. به محض دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

10
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید