بازی Red Dead Online این هفته جوایز ویژه‌ای اهدا می‌کند

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۶

راک‌استار (Rockstar) اعلام کرد این هفته جوایز ویژه‌ای برای بازی Red Dead Online در نظر گرفته که به بازی‌بازان اهدا خواهد کرد.

راک‌استار گیمز اعلام کرده که پاداش‌های جذابی برای بازی‌بازان عنوان Red Dead Online ترتیب داده است. بخش اعظم تمرکز جوایز این هفته بر روی موارد مربوط به شکار در ابزی است. این عنوان در ابتدا به عنوان بخش چنده نفره بازی Red Dead Redemption 2 شناخته می‌شد که پس از مدتی به عنوان یک بازی مستقل نیز منتشر گردید. پاداش‌های این هفته برای شکارچیان بسیار سخاوتمندانه هستند، بنابراین هر بازی‌بازی که شکار را در این بازی شروع نکرده، ممکن است تحریک شود که این موضوع را شروع کند.

برای بازی‌بازانی که علاقه زیادی به شکار ندارند، پاداش پول را برای تکمیل ماموریت های Roam رایگان در سراسر نقشه وجود خواهد داشت.  پاداش های هفتگی بسیار سخاوتمندانه است و فروش آن‌ها یک راه خوب برای بازی‌بازان جدید و همچنین شروع به شکار حیوانات افسانه ای است. برای بازی‌بازانی که علاقه مند به شکار نیستند، پاداش‌های هفتگی به طور مرتب تغییر می‌کند و جنبه‌های مختلفی از Red Dead Onlie را برجسته می‌کنند. این جوایز نشان می‌دهد که راک‌استار از این بازی همچنان حمایت و مطمئنا دیدن تغییرات آینده‌ی این بازی جالب خواهد بود.

 

9
0
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید