تریلر جدید Life Is Strange: True Colors با تمرکز بر روی برادر الکس منتشر شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۰

اولین بار در ماه مارس و در طی رویدادی به نام Square Enix Presents بود که اسکوئر انیکس (Square Enix) عنوان Lift Is Strange: True Colors را به طرفداران این سری محبوب معرفی کرد. در تریلری که آن زمان متشر شد، اسکوئر انیکس خیلی کوتاه شهری که داستان این بازی در آن جریان دارد را به همراه مناظر زیبا و دلپذیرش به نمایش گذاشت.

همان تریلر در رابطه با شخصیت اصلی بازی یعنی الکس چن (Alex Chen) و اینکه چگونه قدرت‌های ویژه‌اش، او و جهان اطرافش را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند هم جزنیات کمی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. حال اسکوئر انیکس در جریان تریلر جدیدی که منتشر کرده، به معرفی گیب (Gabe)، برادر بزرگ‌تر الکس پرداخته است.

این ویدئوی جدید، با معرفی گیب که شخصیتی جذاب و سرخوش است آغاز می‌شود. سرانجام پس از سال‌ها جدایی (به دلیل مشکلات خانوادگی موجود در دوران کودکی)، الکس و گیب همدیگر را در Haven Spring ملاقات می‌کنند و حالا این خواهر و برادر، چیزهای زیادی را برای گفتن به یکدیگر دارند.

بر اساس این ویدئو، آمدن گیب به Haven Spring نقش مثبتی در زندگی او داشته است و حالا او از جهان زیبای اطراف خود نهایت لذت را می‌برد. به نظر می‌رسد این تغییری که در زندگی گیب ایجاد شده است، باعث شده او دوستان تازه‌ای را هم پیدا کند. همچنین گیب قصد دارد زمان‌هایی که خود در زندان و خواهرش در پرورشگاه بوده است را هم جبران کند، از همین رو وقت زیادی را با خواهر خود می‌گذراند.

متاسفانه، با توجه به آنچه که از تریلر قبلی می‌دانیم، از یک جایی به بعد اوضاع به شدت خراب می‌شود؛ گیب در نتیجه‌ی یک به اصطلاح تصادف جان خود را از دست می‌دهد و الکس هم تلاش می‌کند که با استفاده از قدرت‌های خاص خود، به حقیقت ماجرا پی ببرد.

در ادامه می‌توانید علاوه‌بر مشاهده‌ی آنلاین دومین تریلر Life Is Strange: True Colors که اخیرا به نمایش گذاشته شده است، آن را با سه کیفیت متفاوت نیز دانلود کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

عنوان Life Is Strange: True Colors در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱) برای پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استادیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین در سال جاری میلادی عنوان Life Is Strange: Remastered Collection هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

7
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید