کارگردان بازی The Witcher 3 از سی‌دی پراجکت رد جدا شد

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱

طبق گزارش جدید بلومبرگ (Bloomberg)، Konrad Tomaszkiewicz کارگردان بازی The Witcher 3 که به عنوان کارگردان دوم و رهبر بخش تولید روی عنوان Cyberpunk 2077 نیز کار کرده است، به‌تازگی جدایی خود را از سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعلام کرد.

براساس گزارش بلومبرگ، آقای Konrad Tomaszkiewicz به زورگویی در محل کار استودیو متهم شده و باعث ترس کارمندان و ایجاد یک محیط استرس‌زا شده است. در حالی که کمیسیون تشکیل شده برای تحقیقات او را بی گناه تشخیص داده است، اما Tomaszkiewicz ترجیح داد تا از شغل خود استعفا دهد.

آقای Tomaszkiewicz با ارسال ایمیلی به کارمندان سی‌دی پراجکت گفت که علی رغم بی‌گناه شناخته شدنش، بسیاری از افراد هنگام کار با وی احساس ترس، استرس یا ناراحتی دارند. او ضمن عذرخواهی از همه گفت که قصد دارد برای تغییر رفتار خود تلاش کند.

کارگردان بازی The Witcher 3 سابقه‌ای طولانی مدت در  سی‌دی پراجکت داشت. اولین کار او در این استودیو به طراحی داستان نسخه‌ی اول The Witcher بازمی‌گردد. وی قبل از شروع کارگردانی برای The Witcher 3 و کار روی بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی ن Hearts of Stone و Blood and Wine، به عنوان طراح ارشد ماموریت‌ها در بازی The Witcher 2 فعالیت کرد. او همچنین در Cyberpunk 2077 ابتدا به عنوان مدیر طراحی مشغول به کار بود. اما  سپس سرانجام به سمت معاون توسعه‌ی بازی در استودیو منصوب شد.

26
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید