اولین ویدیو از ساخته‌شدن لایت‌سیبرهای واقع‌گرایانه‌ی مجموعه‌ی استار وارز منتشر شد

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴

ساعاتی پیش دیزنی (Disney) اولین ویدیو از لایت‌سیبرهای معروف مجموعه‌ی استار وارز (Star Wars) که به صورت واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند را منتشر نمود.

اگر از طرفداران بی‌شمار مجموعه‌ی جنگ‌ستارگان هستید، قطعاً با شمشیرهای نوری این مجموعه با نام لایت‌سیبر (Lightsaber) به خوبی آشنایی دارید؛ شمشیرهایی که به صورت اختصاصی در اختیار شوالیه‌های جدای و ابرقهرمانان و حتی ضدقهرمانان این مجموعه قرار می‌گرفت و به نوعی می‌توان آن‌ها را نماد این مجموعه قلمداد کرد. اما با توجه به فانتزی بودن طراحی این لایت‌سیبرها، هیچ‌گاه گمان نمی‌رفت که تکنولوژی‌های روز بتواند چیزی مشابه آن را تولید کرده و به نوعی به عنوان یک فیگور یا حتی اسباب بازی در اختیار عاشقان مجموعه‌ی Star Wars قرار دهد. اما اکنون، شرکت دیزنی با طراحی این شمشیرها که به صورت واقع‌گرایانه و دقیقاً مشابه نسخه‌هایی که از آن‌ها دیده‌ایم، ثابت کرد که توانایی انجام چنین امری وجود دارد و خبر از اولین لایت‌سیبر واقعی تولید شده را منتشر نمود.

همچنین، این شمشیرهای معروف قرار است تا برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ در دسترس میهمانان هتل Star Wars: Galactic Starcruiser قرار بگیرد. البته تاکنون جزئیات بیشتری نظیر این‌که آیا این لایت‌سیبرها به صورت مجزا به فروش خواهند رسید یا خیر منتشر نشده است اما با توجه به احتمال فروش میلیونی آن گمان می‌رود که رخ دادن این اتفاق در آینده اجتناب ناپذیر باشد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

15
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید