شایعه: استودیوی کوالیشن علاوه بر Gears 6 روی یک آی‌پی جدید کار می‌کند

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸

جف گراب (Jeff Grubb)، ژورنالیست مشهور وب‌سایت VentureBeat، اخیراً ادعا کرده است که علاوه بر بازی Gears 6 یک آی‌پی جدید نیز توسط استودیوی کوالیشن (The Coalition) در دست توسعه قرار دارد.

از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی مجموعه‌ی Gears of War یعنی بازی Gears 5، حدود دو سال می‌گذرد. استودیوی کوالیشن در طول این مدت پشتیبانی بسیار خوبی را از این بازی داشته است. با این حال در طول چند ماه اخیر، شایعاتی در خصوص دنباله‌ی این بازی منتشر شده‌اند. آقای گراب اخیراً در یک ویدیو، در خصوص استودیوی کوالیشن و پروژه‌های آینده‌ی آن صحبت کرد. وی پیش‌تر اشاره کرده بود که این استودیو به عنوان تیم پشتیبانی و با همکاری ۳۴۳ اینداستریز، بر روی بازی Halo Infinite کار می‌کند. جف گراب در صحبت‌های اخیر گفته است که این استودیو به جز بازی Gears 6، بر روی یک پروژه‌ی دیگر که احتمالاً آی‌پی جدیدی خواهد بود، کار می‌کند. وی می‌گوید طبق برخی از شایعات، این پروژه یک بازی جدید از دنیای Star Wars است، اما آقای گراب این اطلاعات را تایید نکرد. این ژورنالیست پیش‌تر ادعا کرده بود که در رویداد E3 2021 خبری از معرفی بازی Gears 6 نخواهد بود، چرا که به گفته‌ی او تمرکز ایکس‌باکس فعلا بر روی بازی‌های دیگری است.

همانند همیشه نمی‌توان این اطلاعات منتشر شده را به صورت قطعی تایید کرد و بنابراین در حال حاضر به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند. در صورت انتشار جزئیات بیشتر، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

22
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید