پشتیبانی از ذخیره‌ ابری به زودی به Minecraft Dungeons اضافه خواهد شد

14 اردیبهشت 1400 - 00:03

استودیوی موژانگ (Mojang) از طریق حساب رسمی توییتر خود اعلام کرده است که پشتیبانی از ذخیره‌ی ابری در تاریخ ۱۵ اردیبهشت (۵ مه) به بازی Minecraft Dungeons اضافه خواهد شد.

این به‌روزرسانی جدید که قرار است در تاریخ گفته شده برای تمام پلتفرم‌های بازی منتشر شود، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که فایل ذخیره و میزان پیشرفت خود را به پلتفرم‌های مخلتف انتقال دهند.

چه بخواهید بازی را بر روی تلویزیون، یک دستگاه دستی و یا لپتاپ قدیمی خود تجربه کنید؛ نیازی نیست ماجراجویی خود را متوقف کنید! در ۵ مه، ذخیره‌ی ابری به Dungeons خواهد آمد. به عبارت دیگر، شما می‌توانید بازی را بر روی تمام پلتفرم‌های پشتیبانی شده از روی فایل ذخیره‌ی خود تجربه کنید.

لازم به ذکر است که Minecraft Dungeons هم‌اکنون از هر دو ویژگی ذخیره‌ی ابری و بازی میان پلتفرمی پشتیبانی می‌کند. این قابلیت‌ها به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا بازی را با دوستان خود بر روی پلتفرم‌های مختلف (ایکس‌باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی) تجربه کرده و فایل ذخیره‌ی خود را نیز به پلتفرم‌های دیگر انتقال دهند.

بازی Minecraft Dungeon هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • هه از سال ۲۰۲۲ دیسکورد با پلی استیشن ادغام میشه . حالا بازم میگید جیم رایان عملکرد ضعیفی دارد ؟ تا ۲۰۲۴ خیلی خبرها هست که بشنوید ، نسل هشتم با شان لیدن چهره هنری پلی استیشن رو تماشا کردند در نسل نهم با جیم رایان قراره چهره تجاری پلی استیشن رو قراره نظاره کنید

  • استاد از دید تجارت همیشه مصرف کننده ها ضرر کردند.هنر باعث جذب مخاطب میشه نه پول.بنده اخرین کامنتی هست که میزارم و شاید برای کامنت گزاشتن به سایت همسایه مهاجرت کنم چون اینجا دیگه کامنت ها حال بهم زن شدن

   • مهدی گفت:

    ایول
    اصلا خبر چی بود این چی میگه
    حال بهم زنی فقط همین
    زیر پست انتشار هورایزن زیرو دان برا pc :
    ما بازیمون رو کردیم حالا پرت میکنیم جلوتون شما بازی کنید . :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: