شایعه: بازی مبارزه‌ای Persona 5 در دست ساخت است

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲

به نظر می‌رسد که استودیوی اتلس (Atlus)، به دنبال گسترش بیش از پیش افق‌های فرنچایز Persona است. پس از عرضه‌ی Persona 5 Strikers، حالا ظاهرا یک بازی در سبک مبارزه‌ای بر اساس Persona 5 در دست ساخت است.

Persona 5 توانست با موفقیت بین‌المللی خود، این سری به شهرت جهانی برساند. به طوری که این سری فرعی Shin Megami Tensei، در چشمان بسیاری از سری اصلی بهتر و جذاب‌تر است. اتلس، استودیوی سازنده‌ی این بازی، موفقیت این بازی را با Persona 5 Royal و Persona 5 Strikers ادامه داده است. بعید نیست که این استودیو برنامه‌های بیشتری برای استفاده از موفقیت Persona 5 داشته باشد. البته این در صورتی است که ثبت چند نام دامنه از سوی اتلس، معنای خاصی برای شما داشته باشد.

به گزارش وبسایت خبری Persona Central، استودیوی اتلس چندین نام دامنه‌ی مختلف با محوریت Persona را به ثبت رسانده است. اتلس این دامنه‌های را در سال‌های ۲۰۱۷ و ۱۸ ثبت کرده است. چند تا از این دامنه‌ها مربوط به بازی‌های مثل Persona 3، Persona 5 و ۱۳ Sentinels: Aegis Rim بوده‌اند. از آن جایی که برخی از دامنه‌ها پس از مدتی منقضی می‌شوند، اتلس تصمیم گرفته تا یک سری از این دامنه‌ها را تمدید کند. یکی از این دامنه‌ها P5U نام دارد. این دامنه احتمالا به بازی مبارزه‌ای Persona 5 اشاره می‌کند. چرا که با Persona 4 هم شامل یک بازی مبارزه‌ای با نام Persona 4 Arena Ultimax بودیم.

با توجه به تمدید شدن نام این دامنه از سوی اتلس، احتمالا این استودیو در حال کار بر روی یک بازی مبارزه‌ای Persona 5 است. این خبر برای طرفداران Persona بدون شک هیجان‌انگیز است. چرا که Persona 4 Arena Ultimax یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای نسل گذشته بود. از لحاظ داستانی هم Persona 4 Arena Ultimax دنباله‌ای بر Persona 4 بود و داستان بازی اصلی را گسترش می‌داد.

همان‌طور که Persona 5 Strikers دنباله‌ی داستان Persona 5 بود، هر دو بازی Persona 4 Arena هم دنبال‌کننده‌ی رویدادهای Persona 3 و Persona 4 بودند. Persona 5 Arena Ultimax شاید بار دیگر شخصیت‌های Persona 3 و Persona 4 را دور هم جمع کند. از آن جایی که بیش از ۶ سال از عرضه‌ی Persona 4 Arena Ultimax، دیدن نسخه‌ی پیرتر شخصیت‌های Persona 3 و Persona 4 عالی خواهد بود.

بازی Persona 5 در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید