اکتیویژن گزارش‌ تعدیل نیرو در استودیوی تویز فور باب را تکذیب کرد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷

جای شکی نیست که فرنچایز Call of Duty برای اکتیویژن (Activision) به یک آی‌پی بسیار مهم و البته دستگاه چاپ پول تبدیل شده است. با این حال در دو سال اخیر و با عرضه‌ی موفقیت آمیز بخش بتل رویال War Zone، شاهد پیشرفت و رشد در این مجموعه بودیم. مدتی پیش گزارشی در خصوص اخراج شدن برخی از کارمندان استودیوی تویز فور باب (Toys For Bob) منتشر شد. در همین راستا، اکتیویژن به‌تازگی این گزارش را تکذیب کرده است.

اخیراً گزارش‌هایی منتشر شد که در آن اشاره شده بود تقریباً همه‌ی استودیوهای اکتیویژن اکنون روی فرنچایز Call of Duty کار می‌کند. در بخشی از این گزارش، اشاره شده بود که برخی از کارمندان استودیوی تویز فور باب، سازنده‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، اخراج شده‌اند و این استودیو به عنوان پشتیبان‌دهنده روی بازی Call of Duty کار خواهد کرد. اما اکتیویژن بخش اول این گزارش را نادرست می‌داند.

بیانیه‌ی جدید اکتیویژن در خصوص این موضوع به شرح زیر است:

گزارش‌های اخراج کارمندان از استودیوی تویز فور باب نادرست هستند و اخیراً هیچ‌گونه تعدیل نیرو در این استودیو نداشته‌ایم. تیم توسعه‌دهنده به طور کامل در حال انجام کار است. این استودیو برای ادامه‌ی پشتیبانی از بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time هیجان‌زده است و اخیراً به عنوان تیم پشتیبانی روی Call of Duty Warzone کار می‌کند.

اگرچه اکتیویژن به ادامه‌ی پشتیبانی از Crash Bandicoot 4 اشاره کرد، اما در حال حاضر هیچ‌گونه محتوا و بسته‌ی الحاقی جدید برای این بازی معرفی نشده است.

9
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید