گزارش: Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered امسال عرضه خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

به نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن (Activision) قصد دارد پس از بازسازی دو نسخه‌ی اول از سری Call of Duty: Modern Warfare، به زودی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت سوم نیز رونمایی کند.

در حالی که هنوز شرکت اکتیویژن هیچ اطلاعاتی از بازسازی نسخه‌ی سوم سری Call of Duty: Modern Warfare را اعلام نکرده اما به تازگی یکی از منابع داخلی که در فاش کردن اطلاعات این سری بسیار شناخته شده به شمار می‌آید، جزئیات جدیدی را منتشر کرده است.

با توجه به جدیدترین توییت کاربر TheMW2Ghost، شرکت اکتیویژن در حال برنامه‌ریزی برای معرفی و انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی است. در گذشته شایعاتی مبنی بر انتشار این عنوان در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ به گوش می‌رسید که در صورت صحت این اطلاعات، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered نهایتا تا ماه ژوئن سال جاری عرضه خواهد شد. با این حال شاید شرکت اکتیویژن برنامه‌های خود را با تغییراتی همراه کرده باشد اما جدیدترین اطلاعات فاش شده به تایید انتشار بازی مذکور در سال ۲۰۲۱ اشاره دارند.

نکته‌ی جالب دیگر در جدیدترین شایعات منتشر شده از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered به انحصار زمانی بودن آن برای کنسول پلی‌استیشن ۵ اشاره دارد. به نظر می‌رسد این عنوان به مانند نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قبلی به مدت یک ماه اول انتشار در انحصار کاربران پلی‌استیشن خواهد بود تا بتوانند زودتر به تجربه‌ی این اثر بپردازند.

23
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید