ماد جدید بازی Minecraft، یک بخش کارت محور را به آن اضافه می‌کند

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Minecraft در دسترس قرار گرفت که یک حالت کارت محور جذاب را به آن اضافه می‌کند. بازی‌بازان از این پس می‌توانند با دوستان خود به تجربه‌ی این بخش بپردازند.

همان‌طور که اطلاع دارید، چندین سال از انتشار بازی Minecraft بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد، اما هنوز ذره‌ای از جذابیت‌ آن کم نشده است. علاوه‌بر پشتیبانی خوب تیم سازنده که هنوز هم ادامه دارد، مادسازان نیز به ساخت و نشر مادهای خود برای این اثر می‌پردازند تا بازی‌بازان از آن‌ها استفاده نمایند. تا به حال مادهای جالب و عجیبی برای این عنوان عرضه شده است، اما مادی که امروز در دسترس قرار گرفت، کمی متفاوت است.

به وسیله‌ی این ماد، یک بخش کارت محور به بازی اضافه می‌شود. شما و چند تا از دوستانتان می‌توانید به صورت آنلاین در این حالت حضور یافته و با فکر و اندیشه‌ی خود به برتری برسید. البته در گذشته نیز بخش‌هایی در قالب ماد به این اثر اضافه شده بود، اما پیش‌بینی می‌شود که این حالت نیز بتواند استقبال خوب هواداران را در بر داشته باشد.

به گفته‌ی سازنده‌ی ماد ملقب به Pr0mers، ساخت آن بیش از ۳۲ روز زمان برده است. وی نزدیک به ۳۰۰ ساعت از وقت خود را صرف ساخت این ماد کرده است تا در نهایت به نتیجه‌ی دلخواه خود دست پیدا کند. این ماد هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است. بدیهی است که این ماد فقط بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود.

چندی پیش گفته شد که بازی Minecraft در هر ماه بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر فعال دارد که محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد. بنابراین در صورتی که شما هم از دوستداران عناوین ماجراجویی و بقا هستید، این اثر را حتما به لیست بازی‌های خود اضافه کنید. Minecraft هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. گفتنی است که استودیوی موجانگ (Mojang) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید