احتمال بازگشت شخصیت Klee در به‌روزرسانی جدید بازی Genshin Impact وجود دارد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

امروز شایعاتی در خصوص بازگشت شخصیت Klee به بازی Genshin Impact منتشر شد و مطلع شدیم که هواداران بی‌شماری از این موضوع خوشحال هستند. حال باید صبر کرد و دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

تا به حال شاهد پشتیبانی بی‌نظیر استودیوی سازنده‌ی بازی Genshin Impact یعنی میهویو (MiHoYo) از این اثر بوده‌ایم. یکی از جذاب‌ترین اتفاقاتی که هر چند وقت یک بار برای این بازی رقم می‌خورد، اضافه شدن کاراکترهای جدید و قابل تجربه است که هر یک مهارت‌های خاص خود را دارند. تیم سازنده چندی پیش اعلام کرد که به‌روزرسانی ۱٫۶ این بازی در راه است و به زودی در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد. متاسفانه تا این لحظه اطلاعات زیادی از این به‌روزرسانی منتشر نشده است و هواداران به دانستن چند محتوا از آن بسنده کرده‌اند.

میهویو چندی پیش تیزری را از به‌روزرسانی تازه‌ی خود در دسترس قرار داد. در گوشه‌ای از این فیلم کوتاه، شخصیت Klee هم مشخص بود. این کاراکتر در گذشته به عنوان یک رویداد به بازی اضافه شده بود و پس از گذشت دو هفته از دسترس خارج شد. همین قضیه باعث شده است تا بازی‌بازان حدس و گمان‌هایی در مورد بازگشت این کاراکتر به بازی داشته باشند. Klee به دلیل سلاح‌ها و مهارت‌های جالبش، طرفداران زیادی هم دارد و مطمئنا بازگشت وی می‌تواند اتفاق خوبی باشد.

با توجه به نزدیک شدن به انتشار شخصیت Kazuha برای بازی Genshin Impact، در دسترس قرار گرفتن Klee تا حد زیادی کم‌رنگ شده است. با این حال، هواداران همچنان نسبت به بازگشت وی امیدوار هستند. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار به‌روزرسانی ۱٫۶ این عنوان اعلام نشده است و باید منتظر اخبار پیش رو باشیم.

Genshin Impact از سری آثار اکشن و ماجراجویی است که سال گذشته در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و خیلی سریع به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. در این عنوان قادر هستید تا هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و نقشه‌های گوناگونی را برای شروع یک ماجراجویی جذاب انتخاب کنید. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

8
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید