به زودی آیتم‌های بیشتری به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶

تیم سازنده‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla در نظر دارد تا آیتم‌های فراوانی را به وسیله‌ی بسته الحاقی پیش رو برای این عنوان در دسترس قرار دهد. این بسته الحاقی Wrath of the Druids نام دارد و امروز اطلاعات بیشتری از آن عرضه شد.

تنها ده روز دیگر تا انتشار بسته الحاقی تازه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla تحت عنوان Wrath of the Druids باقی مانده و استودیوی سازنده هم‌اکنون در حال توسعه‌ی هر چه بهتر آن است. امروز گفته شد که آن‌ها آیتم‌های زیادی را به بخش داستانی این بازی خواهند آورد و در نهایت باید دید که این آیتم‌ها چه تاثیری در جذاب‌تر شدن بازی خواهند داشت.

به گزارش شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) ساخت آیتم‌هایی همچون تیر و کمان‌ها، لباس‌ها و حتی خالکوبی‌های بیشتر برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در دستور کار قرار دارد. ضمنا عملکرد شمشیرها و برخی دیگر از سلاح‌های این اثر بهبود خواهد یافت تا هواداران لذت بیشتری از آن ببرند. از دیگر جزئیات موجود در این بسته باید به اضافه شدن مدل موهای جالب برای شخصیت Eivor اشاره داشت.

البته به گفته‌ی تیم سازنده، آیتم‌های جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به همین جا محدود نمی‌شود و امکانات دیگری هم در بسته الحاقی ذکر شده وجود خواهد داشت. این بسته ابتدا قرار بود اواخر ماه آپریل به دست طرفداران برسد، اما یوبی‌سافت ترجیح داد تا آن را با چند روز تاخیر عرضه کند. بنابراین این کار در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۳ می ۲۰۲۱ میلادی) صورت خواهد گرفت.

تا کنون نسخه‌های گوناگونی از سری Assassin’s Creed در دسترس قرار گرفته و بیشتر آن‌ها هم رضایت افراد را به همراه داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Assassin’s Creed Valhalla اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و طولی نکشید که بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جذب کرد. در این عنوان باید کنترل شخصیتی به نام Eivor را به عهده گرفته و چالش‌های بسیار جالبی را طی کنید. برخی از طرفداران این نسخه را یکی از بهترین‌های سری گفته شده می‌دانند. بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

10
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید