ظاهراً در نظرسنجی جدید سونی به مجموعه‌ی Burnout اشاره شده است

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸

پیش از این که کرایتریون گیمز (Criterion Games) سکان هدایت سری Need for Speed را برعهده بگیرد، این استودیو خالق یک مجموعه‌ی ریسینگ هیجان انگیز به نام Burnout بود که آخرین نسخه‌ی آن در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. از آن زمان تا به امروز، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تنها یک نسخه‌ی ریمستر از بازی Burnout Paradise منتشر کرده است. با این حال، ممکن است در آینده شاهد بازگشت این سری باشیم.

طبق گزارش یکی از کاربران انجمن ردیت، این شخص یک ایمیل جدید به همراه لینک یک نظرسنجی را سوی سونی دریافت کرده که در این بخش‌هایی از این نظرسنجی به سری Burnout اشاره شده است. شما می‌توانید جزئیات پست این کاربر را در ادامه مشاهده کنید:

یک ایمیل از سونی دریافت کردم که دارای یک لینک به یک نظرسنجی بود. در اولین سوال گفته شده بود که آیا نام بازی‌هایی مانند Miles Morales ،Godfall و Burnout را شنیده‌ام یا خیر.

دوباره در یک سوال دیگر که بیشتر بر روی بازی‌های مدرن تمرکز داشت، به بازی Burnout اشاره شده بود. آیا سونی به دنبال این است تا از آی‌پی Burnout استفاده کند؟

از آن‌ جایی که سوالات نظرسنجی‌ها معمولاً کلی هستند، نمی‌توان با اطمینان گفت که اشاره به Burnout چه معنایی می‌تواند داشته باشد. با این حال، ممکن است هدف سونی سنجش میزان علاقه‌ی بازی‌بازان برای یک نسخه‌ی جدید از این سری باشد. از طرف دیگر، با توجه به این که آی‌پی Burnout به سونی تعلق ندارد، احتمال دارد که هدف از این نظرسنجی، سنجش میزان علاقه‌ی طرفداران به عناوین ریسنیگ آرکید باشد. آیا سونی قصد دارد یک عنوان ریسنیگ جدید را منتشر کند؟ در حال حاضر پاسخ این سوال مشخص نیست.

به هر حال احتمال بازگشت سری Burnout خبر خوبی برای طرفداران عناوین ریسنیگ محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که کرایتریون در حال حاضر مشغول توسعه نسخه‌ی جدید Need for Speed و کمک به ساخت Battlefield 6 است. پس ممکن است به این زودی شاهد نسخه‌ی جدیدی از Burnout نباشیم.

نظر شما چیست؟

15
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید