تاریخ عرضه‌ی Saints Row: The Third Remastered بر روی استیم مشخص شد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

اخیرا حساب کاربری رسمی توییتر مجموعه‌ی Saints Row در پاسخ به سوال هواداران به صورت مختصر به زمان انتشار بازی Saints Row: The Third Remastered بر روی فروشگاه استیم (Steam) اشاره کرد. لازم به ذکر است که این عنوان هم‌اکنون در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) قرار دارد.

عنوان Saints Row: The Third برای نخستین بار در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و موفق گردید نظر مثبت بسیاری از منتقدان و بازی‌بازان را برانگیزد. تاکنون چهار نسخه‌ی اصلی از مجموعه‌ی Saints Row عرضه شده‌اند اما با توجه به محبوبیت نسخه‌ی سوم، شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) در ماه مه سال ۲۰۲۰ میلادی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Saints Row: The Third Remastered را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کرد.

با این حال بازی Saints Row: The Third Remastered از زمان انتشار به صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران قرار داشت. همین امر سبب شد که بسیاری از کاربران فروشگاه استیم قادر به خرید این عنوان نباشند و در شبکه‌های اجتماعی به مانند توییتر در مورد عرضه شدن این عنوان در فروشگاه‌های دیگر از ناشر سوال کنند. در نهایت حساب کاربری توییتر Saints Row در پاسخ کاربران، تاریخ ۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۲ مه ۲۰۲۱ میلادی) را به عنوان زمان انتشار بازی Saints Row: The Third Remastered بر روی فروشگاه استیم اعلام نمود.

عنوان Saints Row: The Third Remastered هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • آرین گفت:

  سلام
  ماشین‌سواری با پلنگ!
  تیراندازی در آسمون!
  کف خیابون فرودگاه اختصاصی!
  تانک تو پارکینگ‌تون!
  نبرد در مریخ!
  همه در Saints Row!
  پیوست: به شیوه‌ی خودش، شخصیت‌پردازی هم داشت! انصافا مراحل خیلی خوبی هم داشت. آزادی عمل هم که…

  6
  0