تصویر مفهومی جدیدی از بازی Dragon Age 4 منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
Dragon Age 4

تهیه‌کننده‌ی اجرایی شعبه‌ی آستین بایوور، به‌تازگی تصویر مفهومی تازه‌ای را از نسخه‌ی جدید Dragon Age منتشر کرده است. در این تصویر، یک Grey Warden دیده می‌شود.

جدا از بازی Mass Effect: Legendary Edition که به‌زودی منتشر خواهد شد، استودیوی بایوور (Bioware) مشغول کار بر روی توسعه‌ی نسخه‌ی جدید فرنچایز Dragon Age و همچنین نسخه‌ی بعدی Mass Effect است. از زمان انتشار تریلر جدید Dragon Age 4 در رویداد The Game Awards 2020، اطلاعات بسیار کمی از این عنوان منتشر شده‌اند. اخیراً کارگردان ایده‌پرداز این اثر، تصویر مفهومی جدیدی را از آن به اشتراک گذاشته است.

کریستین دیلی (Christian Dailey)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی شعبه‌ی آستین استودیوی بایوور، اخیراً تصویر مفهومی جدیدی از بازی Dragon Age 4 که در آن یک Grey Warden حضور دارد، منتشر کرده است. با این حال ابتدا متیو گلدمن (Matthew Goldman)، کارگردان ایده‌پرداز نسخه‌ی جدید Dragon Age، با انتشار پیامی به این موضوع اشاره کرد. تصویر مفهومی جدید منتشر شده در قسمت زیر قابل مشاهده است.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، در تصویر منتشر شده شخصیت حاضر در آن از یک کلاه شاخه‌دار و یک زره‌ی فلزی نمادین استفاده کرده است. بر روی سینه و سپر این شخصیت نمادهایی از یک پرنده دیده می‌شوند که هر دو برای طرفداران سری Dragon Age آشنا خواهد بود. این نمادها به Grey Wardenها اختصاص دارند. بایوور پیش از این دو تصویر مفهومی دیگر از این بازی را منتشر کرده بود.

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و بایوور هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد نسخه‌ی جدید Dragon Age را اعلام نکردند. انتظار می‌رود در تابستان امسال و احتمالاً در E3 2021، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.

18
5
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید