شرکت کادوکاوا، کمپانی مادر فرام‌سافتور، در گزارش مالی خود به بازی Elden Ring اشاره می‌کند

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

شرکت کادوکاوا (Kadokawa)، کمپانی مادر استودیو فرام سافتور (From Software)، نه تنها در گزارش مالی امسال خود به بازی Elden Ring اشاره کرده است، بلکه یک اسلاید و صفحه مجزا به آن اختصاص داده است.

ظاهراََ این اثر برای کمپانی کادوکاوا اهمیت زیادی دارد و آن‌ها بر روی این اثر حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند، چرا که در گزارش مالی خود یک صفحه کامل را به بازی Elden Ring اختصاص داده‎اند و از آن به عنوان محور کلیدی تولید محتوا یاد کرده‌اند. در صفحه و اسلاید مذکور اطلاعات جدیدی یافت نمی‌شود، اما حداقل می‌دانیم که بازی در دست توسعه قرار دارد. آن در این صفحه نوشته‌اند:

اولویت پنجم: عرضه عناوین بزرگ در صنعت بازی‌های ویدیویی

IP جدید به نام Elden Ring، بزرگ‌ترین ساخته فرام‌سافتور در حال حاضر مراحل ساخت را طی می‌کند.

  • این عنوان اکشن نقش‌آفرینی به دنبال موفقیت سری Dark Souls ساخته شده که تا به این تاریخ ۲۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.
  • اثری که با همکاری جورج آر.آر. مارتین (Gorge R.R. Marting)، نویسنده شاهکاری مانند A Song of Ice and Fire و سریال تلویزیونی Game of Thrones، ساخته می‎‌شود.
  • بازی Elden Ring که فضا و تمی فانتزی تاریک دارد، در حال حاضر مراحل ساخت را طی می‌کند و از نظر حجمی بزرگ‌ترین اثر ساخته شده توسط فرام‌سافتور است.

Elden Ring در سال ۲۰۲۰ جایزه مورد انتظارترین بازی سال را از مراسم The Game Awards 2020 دریافت کرد.

بازی Elden Ring در گزارش مالی و جلسه سهامداران کادوکاوا نقش محوری را ایفا کرده است و با توجه به این نقش کلیدی و همچنین تاکید بر آن در گزارش مالی امسال، به نظر می‌رسد که آن‌ها قصد دارند این عنوان را در سال مالی جاری منتشر کنند. این بدان معنا است که احتمالاََ تا قبل از پایان مارس ۲۰۲۲ شاهد انتشار این اثر باشیم. با این وجود، هیچ بیانیه رسمی پیرامون این موضوع وجود ندارد و ممکن است این اتفاق رخ ندهد. اگرچه باید به این نکته اشاره شود که در بخشی از گزارش مالی یاد شده، کادوکاوا یک بازی بزرگ را برای عرضه در سال مالی کنونی تایید کرده است و همان‌طور که حدس زدید نام این اثر نامعلوم است و تنها “عرضه یک بازی AAA تا پایان سال مالی جاری” فهرست‌بندی شده است.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای آن مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود.

24
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید