بخش Vault of Glass به بازی Destiny 2 بازمی‌گردد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹

استودیوی سازنده‌ی بازی Destiny 2 امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بخش Vault of Glass که هواداران قبلا به تجربه‌ی آن پرداخته بودند، مجددا به این عنوان اضافه خواهد شد.

Vault of Glass نام یکی از جهان‌های بازی Destiny 2 بود که در بین بازی‌بازان محبوبیت فراوانی داشت و عده‌ی زیادی روزانه وقت خود را در آن صرف می‌کردند. با توجه به این که این بخش قبلا در قالب یک رویداد به این اثر اضافه شده بود، تیم سازنده به اجبار آن را حذف و سپس رویدادهای دیگری را جایگزین آن کرد. حال امروز استودیوی بانجی (Bungie) اعلام کرده است که بار دیگر این رویداد را برگزار کرده و حالت ذکر شده در این اثر قابل تجربه خواهد بود.

با توجه به پیام استودیوی سازنده، مطلع شدیم که این رویداد از تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۰ (۲۲ می ۲۰۲۱ میلادی) به مدت چند روز در بازی برگزار خواهد شد. بازی‌بازان می‌توانند در جهان این بخش به ماجراجویی، مبارزه و کشف رمز و رازها پرداخته و مجددا سرگرم شوند. هنوز اطلاعات دیگری پیرامون این رویداد در دسترس قرار نگرفته است و باید منتظر اخبار بیشتر در روزهای پیش رو باشیم.

Destiny 2 از سری آثار جذاب در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس قرار گرفت. قابل ذکر است که دو شرکت بانجی و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید