شرکت اپیک گیمز ArtStation را خریداری کرد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی از خرید آرت‌استیشن (ArtStation) خبر داد. آرت‌استیشن پلتفرم و وب‌سایتی محسوب می‌شود که متمرکز بر منابع بازی‌های ویدیویی دیجیتالی و بخش هنری است. این وب‌سایت توسط اشخاص آماتور و همچنین متخصص در صنعت بازی از جمله افرادی که در شرکت‌های سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بلیزارد (Blizzard) و دیزنی کار کرده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرت‌استیشن بازاری برای فروش منابع بازی‌های دیجیتال و نیز منابع تصویرسازی را ارائه می‌دهد. یکی از اولین اقداماتی که اپیک گیمز پس از خرید آرت‌استیشن انجام داد، کاهش هزینه‌های بخش بازار از ۳۰ درصد به ۱۲ درصد بود. به عبارت دیگر، این شرکت آن را با معادل با درآمد ۱۲ درصدی فروش اپیک گیمز (Epic Games Store) قرار داد. اپیک از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که سود ۳۰ درصد در فروشگاه‌ها بسیار زیاد است و برخی از توسعه‌دهندگان نیز با این شرکت موافقت کرده‌اند. برای تبلیغ این بخش، اپیک گیمز اعلام کرده است که آموزش‌ها و دروس بخش یادگیری آرت‌استیشن تا انتهای سال ۲۰۲۱ رایگان خواهد بود.

لئونارد تئو (Leonard Teo)، مدیرعامل آرت‌استیشن، در خصوص این خریداری گفت که آرت‌استیشن با برندی مستقل و تحت مالکیت اپیک گیمز فعالیت خواهد کرد. وی در این باره گفت:

شما هنوز هم می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید و ما همچنان درها را برای خالقان بخش‌های دوبعدی و سه‌بعدی و همچنین افرادی که از Unreal Engine استفاده نمی‌کنند، بازخواهیم گذاشت. ما به طور فعال به جذب نیرو و گسترش آرت‌استیشن خواهیم پرداخت. ما به پلتفرم خود متعهد هستیم و اکنون به عنوان بخشی از اپیک گیمز، قادر خواهیم بود تا کارهای بیشتری را انجام دهیم.

14
1
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید