به‌روزرسانی ۱/۰۷ بازی Outriders منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴

استودیوی پبپل کن فلای (People Can Fly) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Outriders را در اختیار هواداران قرار داد که مشکلات فراوانی را برطرف می‌کند.

تقریبا یک ماه از انتشار بازی Outriders می‌گذرد و شکی وجود ندارد که این اثر به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. با این حال، مشکلات زیادی در این بازی وجود دارد که هواداران را حسابی کلافه کرده است. ابتدا مشکل وصل شدن بازی‌بازان به سرورها و سپس کم شدن توانایی‌ها و قدرت برخی از کاراکترها، از بزرگ و عجیب‌ترین ایرادات این اثر به حساب می‌آیند. به همین دلیل است که بازی‌بازان اعتقاد دارند سازندگان می‌توانستند وقت بیشتری را صرف توسعه‌ی این اثر کرده و باید آن‌ را به تاخیر می‌انداختند.

استودیوی سازنده این روزها به رفع این نواقص می‌پردازد تا رضایت بازی‌بازان تا حدی جلب گردد. قدم بعدی پیپل کن فلای برای پشتیبانی از Outriders، به‌روزرسانی بزرگ ۱٫۰۷ بود که سرانجام امروز در دسترس قرار گرفت. در وهله‌ی اول باید گفت که گیم‌پلی این بازی پر از باگ‌های عجیب و غریب است. خوشبختانه درصد زیادی از این باگ‌ها به وسیله‌ی این به‌روزرسانی برطرف می‌شود تا بازی‌بازان با خیال آسوده‌تری به ادامه آن بپردازند. همچنین عملکرد عده‌ای از تک‌تیراندازها که به نظر می‌رسید در این بازی قدرت کافی ندارند، بهبود پیدا است. در روزهای اخیر گفته شده بود که این تک‌تیراندازها به هیچ عنوان افراد مناسبی برای از بین بردن دشمنان نیستند و متاسفانه جانشان رال خیلی سریع از دست می‌دهند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش طرفداران نسبت به این به‌روزرسانی چه خواهد بود.

البته بازی Outriders هنوز هم ایراداتی در خود دارد و در همین راستا، تیم سازنده به عرضه‌ی این گونه به‌روزرسانی‌ها ادامه خواهد داد. این بازی از سری عناوین تیراندازی به صورت سوم شخص است که در آن باید هدایت شخصیت دلخواهتان را به دست گرفته و در قالب حالت‌های گوناگون، رقابت‌های هیجان‌انگیزی با دیگر افراد داشته باشید. قابل ذکر است که دو شرکت پیپل کن فلای و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. Outriders در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید