بازی Overwatch در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز جذب کرده است

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷

آرون کلر (Aaron Keller)، کارگردان بازی Overwatch 2 که به‌تازگی جایگزین جف کپلان (Jeff Kaplan) شده است، در مصاحبه‌ی اخیر خود با Gamespot آمار تعداد بازی‌بازان اضافه به این بازی در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد. به گفته‌ی وی در سال ۲۰۲۰، بیش از ۱۰ میلیون بازی‌باز به Overwatch اضافه شده‌اند.

آقای کلر همچنین در مصاحبه‌ی خود با Gamespot اشاره کرد که تعداد بازی‌بازان Overwatch تاکنون در مجموع به ۶۰ میلیون نفر رسیده است. این بازی تا انتهای سال ۲۰۱۹ آمار ۵۰ میلیون بازی‌باز را ثبت کرده بود. وی در این باره گفت:

اکنون ۶۰ میلیون بازی‌باز برای Overwatch داریم که این بازی را دوست دارند و به حالت PvP آن وابسته هستند. ما می‌دانیم که با پیشرفت و قدم رو به جلو باید در نسخه‌ی بعد بهترین شوتر اول شخص تیم محور را بسازیم.

با وجود این که در سال ۲۰۲۰ هیچ قهرمان و حالت جدیدی به Overwatch اضافه نشد، جذب ۱۰ میلیون بازی‌باز در یک سال آمار خوبی محسوب می‌شود. بلیزارد (Blizzard) مدتی پیش اعلام کرد که بازی Overwatch 2 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد؛ چراکه این اثر ظاهراً هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد. این بازی قرار است روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی ارائه شود.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید