تام وارن: بیش از ۵۰ بازی جدید طی هفته‌ی آینده از قابلیت FPS Boost ایکس باکس پشتیبانی خواهند کرد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
Series X/S FPS Boost

لحظاتی پیش تام وارن (Tom Warren) از نشریه‌ی The Verge در شبکه‌های اجتماعی خود خبری مبنی بر اضافه شدن بیش از ۵۰ بازی به عناوین پشتیبانی کننده از قابلیت FPS Boost ایکس باکس را منتشر نمود.

البته، هفته‌ی گذشته و پس از انتشار به‌روزرسان پشتیبانی از قابلیت FPS Boost برای چندین عنوان از شرکت الکترونیک آرتز (EA) در ایکس باکس سری ایکس و اس، مجدداً ایکس باکس وعده‌ی انتشار چنین به‌روزرسانی برای عناوین بیشتر را داده بود. اما اکنون به‌نظر می‌رسد که این تاریخ و تعداد عناوینی که این به‌روزرسان را دریافت می‌کنند، بسیار نزدیک و بیشتر از چیزی بوده که کارشناسان و بازی‌بازان تصور می‌کردند. در واقع، آقای تام وارن از نشریه‌ی The Verge مدعی شده که طی هفته‌ی آتی بیش از ۵۰ عنوان با نرخ فریمی بین ۶۰ تا ۱۲۰ بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس قابل اجرا خواهد بود که در صورت تحقق، این تعداد بالا تعجب همگان برانگیخته خواهد کرد و بازی‌بازان نیز می‌توانند امیدوار باشند تا سرعت پشتیبانی بازی‌ها از این قابلیت بسیار بیشتر از چیزی که تصور می‌کردند شود.

در حقیقت، اولین بار و طی هفته‌ی گذشته بود که یکی از اینسایدرهای شرکت ایکس باکس در جواب واکنش مثبت یکی از مخاطبان ایکس باکس گفت که “این واکنش‌ها را برای هفته‌ی آینده نگه دارد!” و این چنین باعث شد تا شایعاتی پیرامون این برند شکل بگیرد. البته، به لطف تام وارن اکنون می‌دانیم که احتمالاً این موضوع به اضافه شدن بازی‌های پرتعدادی به مجموعه عناوینی است که از قابلیت بسیار کاربردی FPS Boost پشتیبانی می‌کنند. در واقع، کافی است تا بازی‌هایی نظیر Fallout 4 را یک بار به صورت ۳۰ فریم و باری دیگر و به لطف FPS Boost با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنید تا لذت بسیار بیشتری از بازی ببرید.

به هر ترتیب، اگر فرض کنیم که این خبر از سوی تام وارن به تحقق خواهد پیوست، احتمالاً در آینده با دسته‌ی عظیمی از عناوین مختلف روبرو خواهیم بود که از این قابلیت پشتیبانی کرده و می‌توانند تجربه‌ی بسیار روان‌تری از عناوین مختلف را در اختیار بازی‌بازان قرار دهند.

23
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید