نسخه‌ی نسل نهمی بازی Terminator: Resistance برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
Terminator: Resistance

استودیوی ریف انترتینمنت (Reef Entertainment) ساعاتی پیش اعلام کرد که دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Terminator: Resistance، هم‌اکنون قادر به دریافت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی هستند.

علاوه بر این، چندی پیش بود که شایعاتی مبنی بر تاخیر خوردن زمان انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی به گوش می‌رسید، اما استودیوی ریف انترتینمنت با عرضه‌ی این نسخه از بازی تمامی شایعات پیرامون بازی خود را تکذیب کرد. در واقع، اگر از دارندگان بازی Terminator Resistance در کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید، می‌توانید تا از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن که دستخوش تغییرات گسترده‌ای از نظر بصری شده است لذت ببرید.

البته، لازم به ذکر است که پیش از این جزئیاتی از کم و کیف چگونگی ارتقای این بازی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ در دسترس نبود، اما همان‌طور که اشاره شد حتی اگر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی را خریداری کرده باشید، این نسخه هم‌اکنون در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

در نهایت، نسخه‌ی نسل نهمی بازی Terminator: Resistance با پسوند Enhanced در دسترس شما قرار خواهد گرفت که پیشرفت‌هایی از جمله ارتقای رزولوشن تصویر تا ۴K و نرخ فریم ۶۰ را در خود می‌بیند.

بازی Terminator: Resistance، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

9
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید