اطلاعاتی از بسته الحاقی Echoes Of The Eye بازی Outer Wilds منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

تیم سازنده‌ی بازی Outer Wilds امروز جزئیاتی را از جدیدترین بسته الحاقی این عنوان در دسترس قرار داد. این بسته با محتویات زیاد، قرار است تا چند وقت دیگر در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

بازی‌بازان استیم از چند روز قبل اطلاعاتی را از بسته الحاقی تازه‌ی بازی Outer Wilds مشاهده کردند. همین اتفاق باعث شد تا تیم سازنده دست به کار شده و جزئیات دیگری را هم از آن در دسترس قرار دهد. این بسته تحت عنوان Echoes Of The Eye قرار است تا چند روز دیگر عرضه شود.

تقریبا دو سال از انتشار بازی Outer Wilds می‌گذرد و در این مدت شاهد به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن بودیم. از مهم‌ترین محتویات بسته‌ی جدید باید به یک حالت تازه در منو و چند آیتم گوناگون اشاره داشت. بازی‌بازان در بخش جدید می‌توانند ماجراجویی خود را آغاز کرده و به کشف رمز و رازهای مختلف بپردازند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بسته مشخص نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده یعنی آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) باشیم.

Outer Wilds از سری عناوین جهان‌باز به سبک ماجراجویی است که ابتدا برای کنسول اکس‌باکس وان منتشر شد. پس از استقبال خوب بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز بودیم. سپس نوبت به دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ رسید تا این اثر را تجربه نمایند. سازندگان با توسعه‌ی این بازی موفق به دریافت جوایزی هم شدند که نباید این موضوع را نادیده گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Outer Wilds، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید