تصاویر جدیدی از بازی Halo Infinite در حالت Ultrawide منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳

پس از آن‌که شرکت مایکروسافت اعلام کرد که بازی Halo Infinite روی رایانه‌های شخصی از مانیتورهای Ultrawide و Super Ultrawide پشتیبانی می‌کند، به‌تازگی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز تصاویر جدیدی از این بازی در حالت Ultrawide را منتشر کرده است. گرچه در این تصاویر عبارت Work in Progress دیده می‌شود، اما کیفیت آن‌ها چشمگیر است و در سطح بسیار خوبی قرار دارند.

مایک رومرو (Mike Romero)، رهبر تیم توسعه‌ی Halo Infinite اعلام کرد حالت Ultrawide که برای نسبت ابعادی مانند ۲۱:۹، ۳۲:۹ و بالاتر اعمال می‌شود، تقریباً همه چیز را پشتیبانی می‌کند. این حالت بر روی اکشن درون بازی، منوها، صحنه‌های روایی و غیره وجود دارد. بنابراین اگر یک مانیتور Ultrawide در اختیار دارید و به دنبال این هستید که این بازی توانایی بالقوه خود را به درستی به نمایش بگذارد، Halo Infinite می‌تواند پاسخگوی شما باشد.

بازی Halo Infinite قرار است در پاییز سال جاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. روز گذشته اعلام شد که این اثر از قابلیت بازی چند پلتفرمی پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این بازی از روز اول عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. در پایان می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از حالت Ultrawide در این بازی را مشاهده کنید. این تصاویر برخی از محیط‌های بازی را نمایش می‌دهند.

37
7
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید