تریلری از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Wreckfest منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Wreckfest تا چند وقت دیگر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد. حال امروز به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه با موضوع تفاوت آن با دیگر نسخه‌ها در دسترس قرار گرفته است.

بازی Wreckfest در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. به همین مناسبت، اعضای سازنده‌ی این تیم سعی دارند تا بازی‌بازان را بیش از پیش با این نسخه آشنا کنند. امروز هم ویدئویی در هیمن زمینه در دسترس قرار گرفته است که کیفیت ۴K آن را به تصویر می‌کشد.

در این تریلر قادر هستید تا مسابقات و تصادف‌ها را به خوبی مشاهده کنید. بسیاری از بازی‌بازان و منتقدان نسبت به این نسخه کاملا امیدوار هستند و آن را اثری با کیفیت می‌دانند. اگر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Wreckfest را دارید، می‌توانید با پرداخت ۹٫۹۹ دلار آن را به نسخه‌ی ذکر شده تغییر دهید. گفتنی است که دو استودیوی باگ‌بیر اینترتینمنت (BugBear Entertainment) و تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بازی Wreckfest در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید