اطلاعاتی از بسته الحاقی بعدی بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹

به نظر می‌رسد که نخستین بسته الحاقی غیررایگان بازی Microsoft Flight Simulator امروز به دست هواداران خواهد رسید. حال تیم سازنده دست به کار شد و جزئیاتی در این خصوص را منتشر کرد.

بدون شک Microsoft Flight Simulator را باید یکی از برترین‌های سال ۲۰۲۰ میلادی به حساب آورد که درصد زیادی از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. این بازی با تمام عناوین شبیه‌ساز پرواز تفاوت‌هایی داشت و به همین دلیل توانست در دوران کرونا به محبوبیت فراوانی دست پیدا کند. استودیوی اسوبو (Asobo) پس از گذشت ۹ ماه از انتشار این بازی قصد دارد بسته الحاقی دیگری را برای آن در دسترس قرار دهد. البته این بسته رایگان نخواهد بود و بازی‌بازان برای اعمال آن باید هزینه کنند.

به وسیله‌ی بسته الحاقی جدید بازی Microsoft Flight Simulator، هواداران قادر هستند تا به هواپیماها، نقشه‌ها و آیتم‌های بیشتری دسترسی داشته باشند. از این آیتم‌ها باید به شخصی‌سازی هر چه بهتر هواپیماها اشاره داشت. به نقل از سازندگان، قیمت این بسته ۹٫۹۹ دلار خواهد بود. نام این بسته نیز The Top Rudder Solo 103 است و در نهایت باید دید که چه استقبالی از آن به عمل خواهد آمد. بازی Microsoft Flight Simulator در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. نسخه‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس آن نیز در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد.

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید