State of Play | اطلاعاتی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Subnautica: Below Zero منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۱

در مراسم State of Play، جزئیات فراوانی در خصوص نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Subnautica: Below Zero در دسترس قرار گرفت. همچنین به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این نسخه عرضه شد.

در روزهای قبل گفته شده بود که بازی Subnautica: Below Zero در تاریخ ۲۴ اردبیبهشت ۱۴۰۰ (۱۴ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی تنها با یک آپگرید می‌توانند نسخه‌ی تازه را در اختیار داشته باشند. این نسخه از کیفیت ۴K برخوردار خواهد بود و تیم سازنده نیز تغییراتی را در نحوه‌ی هدایت شخصیت اصلی اعمال کرده‌اند تا بازی‌بازان بتوانند از آن لذت بیشتری ببرند. به همین دلیل، بسیاری از منتقدان نسبت به این نسخه بسیار امیدوار هستند.

Subnautica: Below Zero یکی از نسخه‌های Subnautica است که در گذشته معرفی شد و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. شما در این فرنچایز ماموریت دارید تا به دنیای زیر آب سفر کرده و از رمز و رازهای موجود در آن با خبر شوید. البته دشمنان زیادی شامل حیوانات درنده در زیر آب وجود دارند که تهدیدی جدی برای شما به حساب می‌آیند. علاوه‌بر آن، شما باید منابع لازم برای زنده مانده را پیدا کرده و به خوبی برای بقا مبارزه کنید.

در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این اثر را تماشا و دریافت کنید. از دیگر پلتفرم‌های مقصد این بازی باید به ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ اشاره داشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید