زمان انتشار امتیازات بازی Resident Evil Village مشخص شد

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

ما تنها یک هفته تا انتشار بازی جدید از سری Resident Evil فاصله داریم و با توجه به شواهد، بازی خوبی در انتظار ما است. ساعاتی پیش زمان دقیق انتشار نقدها و نمرات Resident Evil Village مشخص شد.

نقدها و نمرات بازی Resident Evil Village از تاریخ ۱۵ اردیبهشت (۵ مه) ساعت ۱۹:۳۰ اجازه انتشار پیدا خواهند کرد. این بدان معنا است که تا قبل از این زمان، هیچگونه نقد و بررسی به طور رسمی منتشر نمی‌شود و اگر چنین اتفاقی رخ دهد، بنابراین آن وبسایت قانون امبارگو را زیر پا گذاشته است و یا این که با آن موافقت نکرده است. این اتفاق اصولاََ زمانی رخ می‌دهد که فروشگاه‌ها زودتر از زمان مشخص شده، بازی را در دسترس مخاطب قرار دهند.

در بازی Resident Evil Village، شما بار دیگر کنترل شخصیت ایتن وینترز (Ethan Winters) را برعهده خواهید داشت. ایتن به دنبال دختر گمشده‌اش و در این راه با شخصیت‌ها و موارد عجیبی روبه‌رو می‌شود. جدیدترین دموی قابل بازی این اثر هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس قرار دارد.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

28
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید