بازی Halo Infinite از قابلیت بازی میان پلتفرمی پشتیبانی می‌کند

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹

مایکروسافت در کنار انتشار بیانیه‌ی جدید خود در مورد تعهد به پشتیبانی از رایانه‌های شخصی، اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Halo Infinite را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشت. این شرکت تایید کرده است که بخش چندنفره‌ی بازی به طور کامل از بازی میان پلتفرمی و cross-progression پشتیبانی می‌کند.

پشتیبانی از قابلیت‌هایی مانند بازی میان پلتفرمی و cross-progression باعث می‌شود تا بازی‌بازان رایانه‌های شخصی بتوانند به راحتی با دارندگان Halo Infinite بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس بازی کنند. علاوه بر این، پیشرفت بازی‌بازان در بخش چندنفره نیز قابل انتقال به تمام پلتفرم‌های بازی است. برای یادآوری باید اضافه کنیم که بخش چندنفره‌ی جدیدترین نسخه‌ی Halo رایگان است.

علاوه بر این، نسخه رایانه‌های شخصی دارای برخی ویژگی‌های مخصوص مانند پشتیبانی از صفحه نمایش‌های ultrawide ،super ultrawide و triple keybind نیز است. آقای مت بوتی (Matt Booty)، مدیر استودیو‌های بازی ایکس‌باکس (Xbox Game Studio)، اعلام کرد که بازی شامل تنظیمات گسترده‌ی گرافیکی می‌شود.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که Halo در خدمت بازی‌بازان جامعه‌ی رایانه‌های شخصی باشد.

از طرف دیگر، مایکروسافت به طور مختصر در مورد نسخه رایانه‌های شخصی Halo: The Master Chief Collection نیز صحبت کرد. این بازی سال گذشته برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و هم‌اکنون از طریق سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه است. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی مایکروسافت، از زمان انتشار بازی برای این پلتفرم تا به امروز، بیش از ۱۰ میلیون نفر این عنوان را بازی کرده‌اند که بخش زیادی از آن‌ها برای اولین بار است که این سری را تجربه می‌کنند. لازم به ذکر است که فصل هفتم بازی که با نام Raven در اوایل این ماه آغاز شد، شامل یک نقشه‌ی جدید برای بازی Halo 3، زره‌ها و techsuit‌های جدید می‌شود.

بازی Halo Infinite امسال برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

15
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید