شایعه: به گفته‌ی یک اینسایدر، بازی Starfield در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

از زمان معرفی بازی Starfield در E3 2018، اطلاعات بسیار کمی از این عنوان ارائه شده است. تنها در طول چند ماه قبل تصاویری از نسخه‌ی اولیه‌ی این بازی در فضای مجازی فاش شد. با توجه به اضافه شدن شرکت بتسدا (Bethesda) به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت، این احتمال وجود دارد که برخی از بازی‌های مشهور آن‌ها شامل Starfield و The Elder Scrolls 6 در انحصار ایکس‌باکس قرار بگیرند. در همین راستا، اخیراً یک منبع داخلی مرتبط با ایکس‌باکس اعلام کرده است که بازی Starfield در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود.

Rand al Thor 17 که یکی از اینسایدرهای ایکس‌باکس محسوب می‌شود، اخیراً به همراه جز کوردن (Jez Corden) در جریان پادکست Xbox Two در خصوص بازی Starfield صحبت کرد. وی اشاره کرد که این بازی به صورت ۱۰۰ درصد در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود. وی همچنین اشاره کرد که مایکروسافت در تلاش است تا این بازی را در تعطیلات پایان سال جاری منتشر نماید. این منبع داخلی در خصوص این موضوع گفت:

من از افراد معتبری شنیده‌ام که بازی Starfield در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود. من حتی در خصوص این موضوع شرط‌بندی کرده‌ام. بنابراین مطمئن هستم که این بازی در انحصار مایکروسافت و ایکس‌باکس است. همچنین به من گفته‌اند که مایکروسافت در تلاش است تا بازی Starfield را در تعطیلات پایان سال منتشر نماید. آن‌ها به طور جدی خواهان انتشار بازی در این زمان هستند. توسعه‌ی این بازی اساساً تمام شده است و اکنون در مرحله‌ی پولیش و رفع باگ‌ها قرار دارد. تقریباً روند توسعه‌ی این بازی مانند Halo Infinite پیش می‌رود. اگر این دو بازی در پاییز امسال عرضه شوند، یک مزیت بزرگ برای سرویس Xbox Game Pass خواهد بود.

البته هنوز نمی‌توان این اطلاعات را به صورت کامل تایید کرد. با توجه به وضعیت همه‌گیری کرونا و تاثیر آن بر روی توسعه‌ی بازی‌ها، این احتمال وجود دارد که انتشار بازی Starfield به تاخیر بیفتد. پیش از این نیز شایعاتی در خصوص این موضوع منتشر شده بود. بتسدا هنوز به صورت رسمی تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد این بازی را اعلام نکرده است.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا بازی Starfield در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد؟

35
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید