بازی The Sinking City بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱

استودیوی سازنده‌ی بازی The Sinking City امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این عنوان در آینده‌ای نزدیک بر روی کنسول نسل نهمی یعنی ایکس‌باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر دیگری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که به نسخه‌ی مذکور مربوط می‌شود.

استودیوی فراگ‌ویرز (Frogwares) با اعلام انتشار بازی The Sinking City بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و اس، بسیاری از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. این بازی چندی پیش بر روی دیگر کنسول نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ هم منتشر شد. نسخه‌های نسل نهمی این بازی از کیفیت و نورپردازی بیشتر و همچنین سرعت بارگذاری کمتری برخوردار خواهند بود که نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد.

با توجه به تریلری که امروز از نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس بازی The Sinking City منتشر شد، مطلع شدیم که کیفیت آن مشابه با نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. به همین دلیل، انتظار می‌رود که استقبال خوبی از این نسخه به عمل بیاید. همچنین بسته الحاقی Merciful Madness که در گذشته برای این بازی منتشر شده بود، به همراه این نسخه در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد که قیمت بازی The Sinking City برابر با ۴۹٫۹۹ دلار خواهد بود. این در حالی است که نسخه‌ی Deluxe Edition آن با امکانات بسیار بیشتر و با قیمت ۶۴٫۹۹ دلار به دست بازی‌بازان خواهد رسید. به وسیله‌ی این نسخه می‌توانید به تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این اثر دسترسی داشته باشید. فعلا اطلاعات دیگر نظیر ناشر این نسخه و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نیست و باید دید که این اتفاق در چه زمانی رقم خواهد خورد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از نسخه‌ی ذکر شده هم در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید